Wpis z mikrobloga

@Fako: Ja jestem zapychaczem dla administracji, psychologii itp, ale też ci co chcą, a jest ich trochę starają się nauczyć tego angielskiego :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Fako kurde wpis dodany o takiej godzinie, że podejrzewałbym o to właśnie przedmiot na moim kierunku xD pewnie i tak się nie przyznasz, ale czy to ESPU? XDD
  • Odpowiedz
@Fako: ach ten „tizing”. Jak już odcinasz kupony (XD) od swojej pozycji to napisz co kręcisz, nic Ci się nie stanie. Mnie zdemaskowali kiedyś ziomki z laborek. Ostatnio, po latach, spotkałem typa w kawiarni. Elo benc
  • Odpowiedz
@Fako jak to jest z tym partoleniem głupot. Faktycznie nakazane jest sam wykładanie gówna, które jest często nudne? Dlaczego gdy prowadzący widzi, że dużo ludzi nic nie kuma ma to w dupie i leci dalej? Po co i na co to komu? Prowadzący się wypala a student i tak ma typa w dupie bo liczy sie tylko zalka. Aby nie było, to trafiają się przedmioty interesujące. Nie chciałem Ciebie obrażać, bo
  • Odpowiedz
@Polanin ostatnio na bhp ludzie z kosmetologii odrabiali zajęcia prawdopodobnie 3 laski, chociaż mieliśmy podejrzenia co do jednej bo zbyt płaska była. W sumie mógł to być koleś.
  • Odpowiedz