Wpis z mikrobloga

Kiedy wy redpille zrozumiecie ze istnieją na świecie osoby, dla których zapłacenie 200zl za kolacje to powiedzmy ze 1% ich wypłaty i tak naprawdę ich to nie rusza? XDD


@Smookie: lmao, cuck detected.. gościu, tu nie chodzi o kasę, ale szacunek do samego siebie, jak lubisz być #!$%@? w dupę to Twoja sprawa, ale nie umniejszaj komuś, że nie będzie wydawał na jakieś szmaciwo swoje pieniądze..
pamiętam była kiedyś afera
  • Odpowiedz
tez nie kazda kobieta w ten sposob moglaby sie "zywic"


@agaja: To chyba nie widziałaś niektórych profesjonalistek stojących przy drogach. Niektóre są stare, brzydkie, a czasami do tego jeszcze otyłe, a klientów mają co chwilę xF.
  • Odpowiedz
@LIPTOON: Ale taka smutna prawda jest - Idziesz na randkę, stawiasz kolację bo liczysz, że zapuścisz wynsza w norkę. Powiesz o tym na wypoku podniesie się lament "A CO TY MYŚLAŁEŚ ŻE KTÓRAŚ CI DA ZA KOLACJĘ " - nie, nie da, ale pewnie jeśli czegokolowiek na naszych spotkaniach jej nie postawię, uzna mnie za egoistę, samoluba i pachoła - i nawet jeśli jest normalna, to też nie da ;>
  • Odpowiedz
@Grzabek:

Idziesz na randkę, stawiasz kolację bo liczysz, że zapuścisz wynsza w norkę

Jak chcesz jej płacić za numerek to od razu idź na roksę. Nie będziesz miał ryzyka że nie da. Chyba na tym Ci najbardziej zależy( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeśli czegokolowiek na naszych spotkaniach jej nie postawię, uzna
  • Odpowiedz
@LIPTOON: Ja już jestem w stałym związku od prawie 4 lat, niedługo pewnie jakieś zaręczyny będą wchodzić w temat ;) Nigdy beta bankomatem nie byłem, bo sama od początku sugerowała podział rachunku na pierwszych spotkaniach. Potem jakoś szybko to się potoczyło. Dlatego tak jak pisałem - nie mam nic przeciwko płaceniu rachunku za kolację, jeśli przyjemnie mi się spędziło czas. Nikt też nie mówił, że koniecznie trzeba się umawiać do
  • Odpowiedz
@Grzabek: Gratuluję. Jak idziesz ze swoją lubą do restauracji to spokojnie możesz zapłacić ( ͡° ͜ʖ ͡°) No kawa za dychę to za mało żeby spotkać sie z różowym paskiem, chyba że z koleżanką. Każda oczekuje czegoś specjalnego ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@LIPTOON: Nie no to jak już trafiałem na tak sterowane klimaty to chyba w mojej głowie się automatycznie uruchamiał trybik - że tutaj chyba inwestycja nie jest warta świeczki albo sprawa ma mocno pachnie końską racicą ;D
  • Odpowiedz