Wpis z mikrobloga

@LIPTOON: no to wystaw ogloszenie o samej kolacji.
Tez moze sie ktos zglosi :)

jA na powaznie - Jesli mam byc szczera, to dla mnie pojscie z mezczyzna na kolacje ze swiadomoscia, ze ten na cos liczy i wykorzystaniu tego z premedytacja w celu osiagniecia korzysci - to juz jest prostytucja.
Ok, nie jest to tak ewidentne, jak przy zwyklym sponsoringu, ale mechanizm bardzo podobny. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A oni to tam szli żeby poznać jej wspaniałą osobowość XDD Szli i pewnie liczyli na numerek, to płacili. A to że im nie dała to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@LIPTOON Chciałbym. Wyobraź sobie, jesteś młodym angielskim turystą przyjeżdżasz na ibizę gdzie jeden bilet do klubu średnio 60euro gram koki 80, piwo w klubie 12 euro, więc takim kolesiom koło #!$%@? lata zabrać ją na west end (taka ulica pubów i malutkich klubów) i wydać na nią 50 euro a bardzo prawdopodobne że zaliczą. Sam kiedyś 20 euro na nią wydałem w barze.
  • Odpowiedz
@agaja:
Stać mnie na kolację ( ͜͡ʖ ͡€) Wolę kogoś zaprosić niż czekać na zgłoszenia. Na pewno nie pozwolę na przeginanie pały i płacenie komuś za posiłek bo na to tylko liczy. Czy takie coś to już #!$%@?, to rzecz dyskusyjna, na pewno jakiś wstęp do tego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Silvervend: ze szansa wieksza, to ja sie zgadzam. Jednak to mezczyzni maja wieksze parcie na spotkania z kobietami, niz one na spotkania z nimi i rzeczywiscie raczej to facet bedzie sklonny stawiac kobiecie drinki/kolacje, niz ona jemu.
Ale nie zmienia to faktu, ze w zasadzie kazdy z facetow majacy zal o to, ze laskom rzekomo starczy sam genotyp XX, tak naprawde rowniez moze probowac w ten sposob wykorzystac albo starsze panie albo gejow ¯\(ツ)_/¯

Czy takie coś to już #!$%@?, to rzecz dyskusyjna, na pewno jakiś wstęp do tego


@LIPTOON: no, moze rzeczywiscie wstep, jesli #!$%@? zdefinujemy juz jako sprzedawanie ciala, ale mi bardziej
  • Odpowiedz
@agaja niby tak, ale znajdź mi wystarczającą ilość gejów/starych bab na wykarmienie mnie przez tydzień. Poza tym, laska z opowieści znalazła partnera w ten sposób, więc zakładam, że też nie lajkowala jak leci. Czyli nadal porównanie z dupy, bo masz mało wybredna różową vs niebieskiego otwartego na "wszelkie rynki zbytu", a i tak różowa wyjdzie lepiej.
  • Odpowiedz
@Silvervend: no dlatego przyznalam Ci racje, ze taka kobita ma wieksza szanse :)
Ale pamietajmy jednak, ze tez nie kazda kobieta w ten sposob moglaby sie "zywic" - panowie jednak tez zwykle patrza na te co ladniejsze, a mnostwo mniej rzucajacych sie w oczy kobiet zamartwia sie, co z nim nie tak, ze nikt sie nimi nie interesuje.
No zycie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@agaja no chyba tylko mowa o tych typowo paskudnych. Jak umiesz się "rozreklamować", to możesz być nawet poniżej przeciętnej, a i tak będziesz miała wrażeń bez liku, gdzie przeciętny facet nawet nie ma co liczyć na jakiekolwiek zainteresowanie ze strony płci przeciwnej.
  • Odpowiedz
@Silvervend: wiesz co, sadze, ze z tym reklamowaniem, to jakbys poszukal odpowiednich srodowisk, to tez bys mogl znalezc sponsorow na dluzej ( ͡º ͜ʖ͡º)

A na powaznie, pamietajmy, ze nie kazdy ma ochote sie tak reklamowac i w ten sposob zachowywac.
Niemniej, mozliwosci sa - choc niektorzy musza w to wlozyc faktycznie wiecej wysilku.
  • Odpowiedz