Wpis z mikrobloga

@LIPTOON: ale jak ktoś stwierdzi fakt, że mając cycki masz w życiu łatwiej, to wielkie hurr durr mizoginia i w ogóle przestań mnie gwałcić myślami, bo jak prawda wyjdzie na jaw i betabankomaty znikną to co one biedne zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@benethor: To jest temat rzeka. Różowe mają dużo możliwości żeby ułatwić sobie życie kosztem niebieskich. Betabankomaty raczej nie znikną w najbliższej przyszłości ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@LIPTOON: no to co masz za problem z tym, ze jakas laska jest? :P
Mozliwosci masz te same.

Czy skorzystasz, decyzja Twoja.
Kobiety tez nie wszystkie korzystaja. Raz, ze takie propozycje zwykle maja te najbardziej przebojowe i efektowne, a dwa - niektore jednak sie szanuja.

Ale tak one, jak i Ty moga wystawic ogloszenie i czekac na bogatego sponsora.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@agaja: Wchodzisz w temat sponsoringu, natomiast obrazek dotyczy jedzenia na czyjś koszt ¯\_(ツ)_/¯ Jeżeli ktoś idzie na spotkanie do restauracji tylko żeby zjeść za darmo to jest zwykłe prostactwo. Nie wiem o co się oburzasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sponsoring to #!$%@? się za pieniądze i prezenty ale to inna sprawa. Jak ktoś chce za to płacić a ktoś inny się sprzedawać to nie mój problem
  • Odpowiedz