Wpis z mikrobloga

Mirki z #motoryzacja #offroad, jeździ ktos z was #jeep WJ II? Jakieś spostrzeżenia, specyficzne dla nich awarie? Czym się różnią wersję na rynek amerykański od tych na europejski? Jak się takim kolosem jeździ po mieście? Jest sens łasić się na quadra drive, jak w terenie będzie się najwyżej okazjonalnie? 4.0 czy 4.7? High output czy Power tech?

Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi :P

Może ktoś z #wroclaw posiada takiego kolosa?
Pobierz anonim1133 - Mirki z #motoryzacja #offroad, jeździ ktos z was #jeep WJ II? Jakieś spo...
źródło: comment_64Jtc0wXsDtWpOHz6vGNE6rVvIKdzEFv.jpg
  • 16
@anonim1133: posiadaczem nie jestem, ale miałem okazję po mieście przez pewien czas ni jeździć. Jakkolwiek sam w sobie jest to bardzo fajny samochód i za jakiś czas planuję sobie go zakupić jako drugi na weekendowe wyjazdy. Jednakże jeśli chodzi o poruszanie się po mieście, a już zwłaszcza intensywne - to jest baaardzo zły pomysł. Nie dość, że wielki jak czołg i trudno manewrować na wąskich uliczkach/parkingach to jeszcze w mieście pali
@xvovx: Nie przesadzałbym, nie jest to jakiś wielki samochód.

@xvovx: V8, tam było chyba 4.7, wyposazenie - wersja limited, HO polecam. Po mieście jak duzym kombi.

Miałem poprzednika z 5.2V8, na lifcie i 33' oponach - w miescie palil ok. 25L (cieżką nogę mam).
@anonim1133: Dobra, cos Ci napisze bo widze zbiegli sie juz znawcy. Auto duze, wygodne, ciezkie, bezpieczne, malo kto wymusza jak widzi ze jedziesz. Z racji dynamicznego silnika jazda po miescie jest bardzo przyjemna, parkuje sie fajnie, duzo miejsc dochodzi gdzie golf czy yariska sie nie wdrapią. Odrobina wprawy i ogarniecie tego auta w miescie nie stanowi problemu. Spalanie jesli masz lpg to okolice 18-23 lpg, mi pali 25 w miescie ale
@r0k0: wiadomo, Hummer H1 to to nie jest, ale jak dla mnie to manewrowanie po mieście a zwłaszcza na parkingach czymkolwiek co jest dłuższe niż 4m i szersze niż 1,8m to trochę masochizm. ;)
@anonim1133: Mialem milion jeepow. Od komancza, przez wgranglera, xjty, wjty, po Commandera.

To jest specyficzny samochod. Bardzo. Nie jest dla kazdego i koniec. Polecam go jakos pozuywac przez dluzszy czas. pozyczyc od kolegi. Pojechac na jakis wyjazd czy cus.

Do czego chcesz tego uzywac?
@anonim1133:

Rozumiem,ze blotojady nie wchodza w gre. 2.7 jest zajebisty, ale faktycznie poszedlbym w Pb i LPG.

W HO wedlug mnie jak @Trollsky mowi nie ma sensu isc. Za to warto rozwazyc wersje 4.0 nie jest tak lanserka, ale gwarantuje ze zapomnisz ze masz silnik. Probowalismy go kiedys zamordowoac i nawet po 10 minutach bez oleju na odcinki i zwybuchowaniu zapalil na 3 fary.

Do tego oprocz tego,ze to auto nie
Do czego chcesz tego uzywac?


@bigger: Nie znam nikogo z takim autem, jak bym znał to pewnie tam bym pytał, a nie w internetach :P
Nie oszukujmy się, 90% asfalt, czasem trochę terenu. Teraz mam Forestera SF i zastanawiam się czy go pogonić, czy wyremontować. Jeździ mi się nim w sumie na prawdę dobrze, nawet nie drogo, bezawaryjnie, ale ruda się do niego dobiera, a co gorsza - no to jednak