Wpis z mikrobloga

@xiaoyangyu: obraża to potem, najpierw kręci bekę, serio jesteś na tyle podatny aby nie zauważyć, że twórca karykatury nie ma na myśli żartu ale wbicie najgorszych porównań w społeczność katolicką?
Pytanie czy jeśli czuli by oddech odpowiedzialności za kołnierzem to dalej bez skrycia uprawiali by politykę pogardzania katolami?
@Bolszoj: stańmy się na chwilę państwem świeckim, podajmy Boga jako idee, czy jeśli grup wyznaje pewne prawidła może być bezkarnie wyśmiewana na tle innej grupy która wyznaje inne schematy?
@cruc: na serio jesteś tak przewrażliwiony żeby obrażać się o głupi żart, który swoją drogą już powinien być niedozwolony twoim zdaniem? Żart bardzo na czasie zresztą, wpisuje się w panujące trendy w Polsce, więc rozluźnij poślady. Jeszcze niedawno z władzy nie wolno było żartować, chciałbyś pewnie tego samego, co?
@xiaoyangyu: ależ ja jestem za rozluźnieniem kwestii z kogo można sobie żarty robić, ale żeby to poszło dalej niż tylko robienie żartów z katolików a z innych perspektyw już kara kryminalna
czytaj ze zrozumieniem, co mogę innego doradzić, podświadomie wiem że wiesz o co mi chodzi


@cruc: biblię jak czytałem ze zrozumieniem to się okazało, że to stek bzdur i trzeba interpretować to jakoś fantazyjnie, wyglądasz na jej fana a takich od razu wolę zapytać o właściwą interpretację ich wypocin ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
a tak swoja drogą to jest jakaś granica obrażania katolików czy można cisnąć ile wlezie bez ponoszenia


@cruc: Na pewno jest granica. Jak zaczniesz pisać, że katolicy jebią kozy, będziesz planował wrzucać bekon do puszki z eucharystią, wywieszać transparenty "pray for catholic holocaust" to niewątpliwie tę granicę przekroczysz.
@cruc: bo to stek bzdur, często przeczcych samym sobie. Na dodatek pełno tam idiotycznych nakazów, jak - o ile dobrze pamiętam - nakaz chodzenia w ubraniach z jednego materiału xD Od sekty jej wyznawców różni tylko fakt ilości baranów które za tym poszły.