Wpis z mikrobloga

Decyzja o zakazie handlu w niedzielę przywróciła mi wiarę w rządy PiS. Wkurzało mnie to, że nic nie robią dla prawicy, w lewo nie pchają, ale też ani kroku w prawo. A tu taki niespodziewany prezent.

#polityka #4konserwy #neuropa
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mopo: Większość z Nas kojarzyła PRL co najwyżej z opowieści rodziców, dziadków. Już za momencik, już za chwileczkę sami się przekonamy jak to wyglądało na codzień ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maliszak: Mnie w tej kwestii nie obchodzą zbytnio prawa pracownicze. Miło, że sobie też odpoczną, ale to nie jest główny cel dla mnie.
  • Odpowiedz
@brmstufldigart: xD Już byłem płatnym trollem PiSu, lewakiem nazwanym przez pisowca bo nie podoba mi się, że oni sprowadzają imigrantow. Ale związkowcem jeszcze nie byłem. Dobre.
  • Odpowiedz
@brmstufldigart: Każdy. Odpoczynek po prostu jest potrzebny. A w dzisiejszych zabieganych czasach o niego trudno. Po prostu potrzeba trochę czasu na zmianę przyzwyczajenia. Na początku na pewno osoby uzależnione od spędzania wolnego czasu w sklepach będą czuły pewien dyskomfort, ale potem nauczą się wypoczynku.
  • Odpowiedz
@mopo: ale dlaczego ty i pewna grupa polityków ma przekonanie, że wie, co jest potrzebne obywatelom? Kodeks pracy reguluje kwestie pracy w dni wolne.

Pracownicy usług, kultury i służb nie będą mieli odpoczynku, więc nie pisz "każdy", bo to nieprawda.
  • Odpowiedz