Wpis z mikrobloga

Tęsknię za tym designem. Na mnie działał niezwykle przyciągająco, ale też i nostalgicznie (od najmłodszych lat to niesamowite logo mi towarzyszyło) - i chociaż rzadko piję colę, zawsze sięgałem po właśnie to. Teraz tej nowej Coca-coli Cherry Taste pomimo tego, że zawartość dokładnie ta sama, nie kupiłem ani razu.

#nostalgia #cocacola #pijzwykopem #cherrycoke
Pobierz
źródło: comment_sEALHOUgrhF2g37k2kh76p0qR13VirNb.jpg
  • 67
@haes82: Też tęsknie za tym designem - jako osoba, która nieznosi smaku Cherry Coke, łatwiej mi będzie je rozróżnić..
Już nie raz spotkałem się z tym, że ludzie brali nie tą, którą chcieli. (np. moja matka chciała mi zrobić prezent.. :p)
@to_jest_chyba_kurcze_zart: Ale to nie tylko kwestia wieku. Ja wręcz uwielbiałem tę colę i kiedy pierwszy raz kupiłem tę nową puszkę, nawet nie pomyślałem, że może inaczej smakować, więc ewentualny efekt placebo działał na korzyść nowej puszki, a jednak od razu wyczułem, ze coś jest nie tak.
Miałem wtedy do porównania jeszcze starą wersję i nawet testowałem czy to mi się tylko wydaje.
Wydaje mi się, że ta różnica nie dla każdego
najlepiej () zimna puszeczka cherry coke z automatu...


@Alex_mski: po wfie z ziomkami. ()()() teraz nie ma czasow

ej serio jak zobaczylem te puszke to az cos mnie tknelo. nostalgia boli motzno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ja a to mam wrażenie że kiedyś ten aromaty wiśniowy był bardziej intensywny


@xevske @Sajner @haes82 Rok czy dwa lata temu w okresie przejściowym jak wycofywali brand Cherry Coke to rożowe nakrętki z napisem Coca Cola Cherry nakładali na butelki z logiem Cherry Coke, więc wątpie żeby to był kompletnie inny produkt. Faktem natomiast są różnice w ilości cukru dla produktów Coca-Cola Company w Europie, kiedyś ogarniałem mapkę na ich stronie i