Wpis z mikrobloga

Tęsknię za tym designem. Na mnie działał niezwykle przyciągająco, ale też i nostalgicznie (od najmłodszych lat to niesamowite logo mi towarzyszyło) - i chociaż rzadko piję colę, zawsze sięgałem po właśnie to. Teraz tej nowej Coca-coli Cherry Taste pomimo tego, że zawartość dokładnie ta sama, nie kupiłem ani razu.

#nostalgia #cocacola #pijzwykopem #cherrycoke
haes82 - Tęsknię za tym designem. Na mnie działał niezwykle przyciągająco, ale też i ...

źródło: comment_sEALHOUgrhF2g37k2kh76p0qR13VirNb.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@Sajner

ja a to mam wrażenie że kiedyś ten aromaty wiśniowy był bardziej intensywny


Z wiekiem niestety nasz węch i smak się znacznie osłabia. Dlatego jesteśmy w stanie lubić smak gorzki i istnieje coś takiego jak "za słodkie". To samo z aromatem
  • Odpowiedz
@haes82: pierwsze cheery coke z automatu w podstawówce, ahh ;). Mogłem sobie na taka przyjemność pozwolić kilka razy w roku, ale tez mam takie odczucia jak ty.

Wlasnie pije nowa cherry z whisky ale nie smakuje tak dobrze, moze dlatego ze nie ma w niej cukru, tylko słodzik. Czy w starej był cukier? Moze to smak młodości, a nie cukru...
  • Odpowiedz
@pumpkinguy: Ja z jakieś 5 lat temu w Dino sobie kupiłem puszeczkę, bo znalazłem i żałuję, że nie zachowałem jej w stanie zamkniętym, bo dzisiaj wielu by zapłaciło miliony, za to, aby wypić miksturę z tej puszki (,)
  • Odpowiedz
@gilotyniarz: Tak było mniej więcej, na pewno było tak, że akurat gdy ta chery coke byla popularna to albo wyszedl film z Dart Maulem albo byla jakas inna promocja w tym samym czasie. Nie wiem czy nie jakieś karty w czipsach czio albo cos w tym stylu
  • Odpowiedz
  • 1
@haes82 jako znawca tematu powiem ci, był moment przejściowy że cherry cole i coca cola cherry jednocześnie były na rynku, porównywałem i ta nowa lekko inaczej smakuje, gorzej :(
  • Odpowiedz
To jest jeszcze na rynku? Trzeba kupić, żeby móc ponarzekać, że to nie to i "ahhh kiedyś to były czasy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@haes82 nie pijam prawie w ogóle zwykłej coli, coli 0 czy innych colopodobnych. Ale to było jedyne co akceptowałem, to było #!$%@? pyszne. Ten smak, jestem stary i automat w podstawówce jak mieliśmy był jednym jednym z pierwszych automatów do napojów w mieście.

Ta zimna Cherry Coke w przerwie. Smak był całkowicie inny od tej wiśniowej która jest teraz, bo ona smakuje jak gówno.
  • Odpowiedz
@haes82: Jako znawca coli muszę stwierdzić, że po pierwsze: obecna wiśniowa cola to nie jest Cherry Coke. Obecna Coca-Cola Cherry to receptura która była w USA i UK, stara Cherry Coke była produkowana w Polsce i miała mniej wiśniowy smak.
A po drugie, to sztywny drąg w dupe komuś kto wymyślił nowy desing puszek Coli... Coca-Cole Cherry łatwo pomylić z klasyczną przez co parę razy sam kupiłem nie to co chciałem,
  • Odpowiedz