Wpis z mikrobloga

Siemaneczko autodiagnostyczne świry
Powiedzcie mi czy takie coś w ogóle działa i łączy: https://www.gearbest.com/car-gadgets/pp_130571.html ?
Niby mam kabelek co działał, ale po formacie lapka zapomniałem jakiego opcoma wcześniej używałem i już siedzę dwa dni nad tym i nie łączy. Nie chce mi sie dalej z tym walczyć( ͡° ʖ̯ ͡°)
Warto dać dwie dychy za to gówienko, czy może coś innego polecicie w dobrych pieniądzach żeby było łatwo i przyjemnie?
A i może być Win, ale na Androidzie jakby banglało to wiadomo fajniej.
#obd2 #motoryzacja #elektromechanika #mechanikasamochodowa #diagnostyka #opel
  • 14
@WiewiurPL: Jakiś tam odczyt prostych błędów plus ich kasowanie. Np. kiedyś przy wymianie aku zaświeciła się poduszka i tym tanim kabelkiem z Auchana to skasowałem, ale zgubiłem tą oryginalną wersję opcoma.
Niczego więcej nie oczekuje, bo przecież się tym w cana nie wepnę, ani mapy ecu nie zmienię;)
Chciałbym wiedzieć czy takie gówienko za dwie dychy w ogóle się łączy i coś czyta.
@kapitan_kielon: mam opcoma chinczyka i moge odczytywac bledy ze wszystkich modułów mojej asterki, odczytywac dane ze wszystkich czujników kasiwać błędy, programowałem nim radio po zmianie i programowałem tempomat w mojej asterce, wg mnie ma takie same możliwości jak tech, moze w nowych samochodach(po 2012) jest inaczej, moja asterka jest z 2011 i wszystko hula az miło i jeszcze jedno @szaremyszki jak mechonior dupa to nawet najlepszy sprzet nie pomoze, albo jak
@przepraszamczytenloginjestwolny: Ten mój kabel też niby chińczyk; masz tego opcoma na win7 i działa? Jeśli tak to może podesłałbyś mi go, a głównie o stery USB mi chodzi, bo próbowałem już wszystkie jakie znalazłem w necie i coś nie chce działać. Działały kiedyś te co były na płytce dołączonej do kabla, ale gdzieś ją posiałem... Spróbowałbym te Twoje, jeżeli mógłbyś wrzucić je na jakiś hosting albo wysłać mi na maila byłbym
@szaremyszki: oj byś się zdiwił ile może być elektroniki w taakim aucie, asterki g nie znam ale w mojej corsie C podobny wiek bo 2003 rok było tego: silnik, moduł nadwozia(komfortu), abs+ czasem trakcja , wspomaganie kiery, immobilajzer, aibagi, wskażniki(zegary), do tego radio i TID lub GID, do kazdego mozesz wejsc obejzec bledy odczytac parametry i czasem cos zaprogramowac

@kapitan_kielon: opcom dziala na 7 wczesniej uzywalem, teraz dzialam na win10x64