Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki #niebieskiepaski
Mam 2 problemy i chcialabym zebyscie mi pomogli podsunac rozwiazania, co moze byc ich przyczyna

Problem 1
Czasem poznaje niebieskich paskow w pubie/klubie jak sie usmiecham, ale oni mimo ze mowia ze jestem fajna i ladna, to nie dzwonia albo wcale nie biora numeru. Czym to mozoze byc spowodowane?

Problem 2
Podoba mi sie kolega z innego departamentu w pracy i zawsze sobie dla zartow dokuczalusmy na pewien temat. Ja to traktowalam jako flirt, bo to bylo takie "nasze". A on mnie ostatnio poprosil zebysmy przestali sie przedrzezniac. Czy to znaczy ze chce mnie wziac na dystans i pokazac bym sie nie spoufalala? Jak sadzicie?

Prosze wesprzyjcie madrym, niebieskim spojrzeniem. Bo to takie glupoty a mnie wybijaja z rytmu ostatnie dni :(

#zwiazki #flirt #relacje #tfwnobf #s--s

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CharyzmatycznaMarzycielka: > m, ale oni mimo ze mowia ze jestem fajna i ladna

@AnonimoweMirkoWyznania: sami z siebie komplementują, czy wymuszasz jakos, dopytujesz? fajna i ladna... no moze tez byc siostra xD co innego jakbys była seksowna.

Problem 2

Podoba mi sie kolega z innego departamentu w pracy i zawsze sobie dla zartow dokuczalusmy na pewien temat. Ja to traktowalam jako flirt, bo to bylo takie "nasze". A on mnie ostatnio poprosil zebysmy przestali sie przedrzezniac. Czy to znaczy ze chce mnie wziac na dystans i pokazac bym sie nie
  • Odpowiedz