Wpis z mikrobloga

@Clefairy jak daj stwierdziles, w zeszlorocznym. W katalogu 2017/2018 jest 1499.

Ty próbujesz udowodnić, że tak było, bo tak mówisz. Ja nie znalazłem NIGDZIE potwierdzenia twoich słów, w związku z czym uważam, że mogłeś się pomylić.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Od lat to widzę, mam w obserwowanych dużo rzeczy i pamiętam ceny. Większość sieciówek leci w #!$%@?. Torebka którą ostatnio kupiłam za 90zł w Mango, obecnie jest za 140zł, a jutro magicznie będzie ZAJEBISTA PROMOCJA NA BLACK FRIDAY 90ZŁ Z 140ZŁ!!! (°°
  • Odpowiedz
Sklep powinien mieć prawo ustalać taką cenę jaką uzna za stosowne i wara urzędasom od tego. Jednak nie oznacza to, że nie powinno się nagłaśniać takich bezczelnych praktyk sklepu. Sugerowanie, że coś jest promocją, gdy jeszcze chwilę wcześniej ten fotel kosztował mniej zasługuje na odpowiednią "reklamę".
  • Odpowiedz
@Im_CIA: w blackfrajdej chodzi o wyprzedanie starego sprzętu po cenie zakupu lub z małą marżą, by zaopatrzyć sklep i magazyny w nowości na christmasy. W PL blackfrajdej to +40% ceny regularnej o 00:01 i -15% ceny nowej o 00:02 do 23:59.
  • Odpowiedz
Ceny blietów lotniczych zmieniają się z minuty na minutę zależnie jak ci wyliczy algorytm i jakie masz ciasteczka w przeglądarce.


@Morf: to mit.
  • Odpowiedz
No nie mogę się doczekać aż państwowe urzędy będą ustalały po ile i kiedy mogę krzesło sprzedawać. Bardzo życiowe rozwiązanie problemu


@Morf: ale nie przeszkadza ci, że te same państwowe urzędy decydują, że jak masz towar to masz obowiązek go sprzedać i nie możesz bez podania wyraźnej przyczyny odmówić?

"Nie sprzedam bo nie" się nie liczy.
  • Odpowiedz