Wpis z mikrobloga

Black Friday na całego w Jysku xD

Ostatnio często tam bywałem i ten sam fotel kosztował normalnie 700 PLN. Dzisiaj wchodzę i co? Przeceniony z 1500 na 1000 PLN - 300 złotych drożej niż przed promocją XD

Myślałem, że takie akcje to tylko heheszki w internecie.

#blackfriday #cebuladeals #jysk #oszukujo
Pobierz Clefairy - Black Friday na całego w Jysku xD

Ostatnio często tam bywałem i ten sam...
źródło: comment_Azru0cvTCNCV6AkaU5deKXcB4AgAgzK7.jpg
  • 65
@Clefairy: jysk to król #!$%@? promocji tak jak lew jest królem dżungli. Kiedyś kupiłem tam poduchę przecenioną 50% okazało się, że to zwykła rynkowa cena tej poduszki.

Nie wspominając, że przez miesiąc spałem na dmuchanym materacu bo im się dostawa opóźniła.
@schreder: No genialny pomysł. Czyli mówisz, że w MOIM sklepie nie mogę sam ustalić MOICH cen dla MOICH towarów tak? Czyli trzeba będzie zaproponować narzuconą przez państwo listę cen wszystkich produktów dopuszczonych do sprzedaży czy jak to sobie wyobrażasz?
@piesprzewodnik w #!$%@? chciałbyś robić ostro widzę nie? Zero jakiegoś sumienia. Twoim zdaniem podwyżka cen o 30% a później w black friday obniżka o 20% jest spoko że ludzi wydymasz że zapłacą więcej w promocji niż bez promocji całym rokiem? Ciekawe jakbyś ty tak przedpłacił czy byś był zadowolony. Pewnie zmowy cenowe producentów dla ciebie też są spoko?