Wpis z mikrobloga

@Clefairy: Standardowo w takie dni nie należy kupować czegoś czego się nie obserwowało, a wielu kupuje bo widzi dużą "promocję" i później są takie akcje.
  • Odpowiedz
za takie coś powinny być kary od UOKiK


@schreder: Czyli mi ustawowo zabronisz podnoszenia cen towarów? No brzmi wspaniale.

Czy może zakażesz bycia idiotą?
  • Odpowiedz
  • 13
@Clefairy dwa miesiące temu kupiłem zegarek, teraz chciałem kolejny I szok. Wszystko droższe o 40% zegarek zamiast 1500 kosztuje 2800 xDD ale z okazji black Friday kupon promocyjny - 15% xD
  • Odpowiedz
Czy może zakażesz bycia idiotą?


@Morf: A skąd ma #!$%@? koleś, który właśnie przyszedł sobie na zakupy, wiedzieć że ten sam produkt jeszcze tydzień temu był tańszy niż po 'wielkiej obniżce'. Ty #!$%@? wszędzie z aktualnym cennikiem i wydrukiem z Ceneo mam rozumieć?
  • Odpowiedz
A skąd ma #!$%@? koleś, który właśnie przyszedł sobie na zakupy, wiedzieć że ten sam produkt jeszcze tydzień temu był tańszy niż po 'wielkiej obniżce'. Ty #!$%@? wszędzie z aktualnym cennikiem i wydrukiem z Ceneo mam rozumieć?


@Hatespinner: A co to ma do rzeczy? Towar kosztuje tyle ile kupujący chce za niego zapłacić. To jest handel a nie działalność charytatywna... Jak ktoś uważa że słowo "rabat", "promocja", "okazja" oznacza że sklep
  • Odpowiedz