Wpis z mikrobloga

@SaveUs moze odstajesz od niego intelektem?

@adrian0698: xD


pytałam, nie rozumiem co on bebla


( ͡ ͜ʖ ͡)

nie no wogule nie odstajesz, ktoś tu jest większą #!$%@?, zamiast zapytać się o imię i gościa wysłuchać to narzekasz na wykop, jaki to on gość zły.
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: @SaveUs: U mnie w pracy mają bul dupy o to, że wychodzę po 8 godzinach z pracy, gdzie wykonałem już wszystko co miałem zrobić i chodza na skarge do kierowniczki, że ani cześć ani #!$%@? gdzie sami często nie witają się na poczatku pracy xD W dodatku namawiali mnie na impreze integracyjną gdzie mieli być m.in #!$%@?ący menadżerowie to już w ogóle mi się odechciało xD
  • Odpowiedz
  • 0
@SaveUs ja się specjalnie nie integruje, bo głównie przebywam z ludźmi o co najmniej 10 lat starszymi. Mam #!$%@?, chociaż to może skutkować utrudnioniem w ewentualnym awansie
  • Odpowiedz
@SaveUs Sama sobie utrudniasz życie będąc taką zimną pipą bez choćby odrobiny empatii. Jak w realu też jesteś taką egocentryczną korposzczurzycą z zadartym nosem to nie dziw się że ktoś kto być może ma problem z samooceną, lub inne problemy nie będzie z Tobą współpracował. To co dla niektórych jest banalnie proste (np. komunikacja w grupie) dla innych może być wejściem na mont blanc.
Nie szanuję zupełnie.
  • Odpowiedz
@SaveUs Sama sobie utrudniasz życie będąc taką zimną pipą bez choćby odrobiny empatii. Jak w realu też jesteś taką egocentryczną korposzczurzycą z zadartym nosem to nie dziw się że ktoś kto być może ma problem z samooceną, lub inne problemy nie będzie z Tobą współpracował. To co dla niektórych jest banalnie proste (np. komunikacja w grupie) dla innych może być wejściem na mont blanc.

Nie szanuję zupełnie.

@Recydywa: jakoś z każdym
  • Odpowiedz
Jestem tu by zarobic hajs, nabic doswiadczenie i sie zmyc, a nie szukac przyjaciół na zycie XD


@Myszoskocznia: A co to przeszkadza? Chyba lepiej siedziec w pracy w zintegrowanej grupie, mieć więcej znajomych, niż nie mieć i siedzieć jak odludź
  • Odpowiedz