Wpis z mikrobloga

mirki, jak to jest z piciem wody? trzeba pić wtedy, gdy czujemy potrzebę, czy pić tyle, żeby wyrobić 1,5-2 l dziennie? pytam, ponieważ po wypiciu dużej ilości płynów jednego dnia, budzę się w nocy i muszę iść do łazienki ( ͡° ʖ̯ ͡°) to jest normalne?

#dieta #zdrowie #silownia
  • 36
  • Odpowiedz
@jestem_smutek obecnie pije może ze 3 szklanki płynów(herbata, woda, soki itp) ogólnie mało ale jakoś żyję... kiedyś jeszcze próbowałem pić ten litr-dwa litry i zauważyłem że nie bywałem taki zmęczony, senny, poprawił się wygląd i nie wyglądałem jak chodząca śmierć i wiele innych ale po prostu nie mogłem tyle pić, nie chciało mi się i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: okejka, już piszę notatkę "daje nawet spoko rady, jest szeryfem"
@murzynekkk: własnie, powinno się przyjmować dużo płynów, ale takie budzenie się w nocy nie jest niczym zdrowym, stąd moje pytanie (według internetowych lekarzy mam raka i umieram XD)
@berti: byłam w marcu u lekarza na badaniach, wszystko było okej, ale niedługo pójdę znowu
  • Odpowiedz
@Kajakiem_przez_Tybet: kolor mojego moczu jest w porządku, chociaż od jutra zacznę mu się przyglądać bardziej. nie jestem pewna, czy w porządku jest to, że budzę się w nocy. naprawdę powinnam pić więcej w pierwszej połowie dnia? i wystarczy? czy to być może wynik jakiejś choroby?
  • Odpowiedz
@jestem_smutek ja potrafię dziennie nawet i te 5l wypić, ale się uspokajam. Ostatnio na badaniu mi wyszło, że mam 10proc niżej nawodnienie od minimalnego ( ͡° ʖ̯ ͡°) i nie wiem jak żyć
  • Odpowiedz