Wpis z mikrobloga

@Cepion: składamy się w ~70% z wody, więc jak jej nie dostarczymy, to przestaniemy się w ogóle składać ¯\_(ツ)_/¯ a tak serio, to przecież istnieje wiele skutków odwodnienia. kwestią inną jest to, co do niego prowadzi. i stąd moje pytanie, czy skoro nie czuję pragnienia, to znaczy, że nie potrzebuje dostarczać do organizmu więcej wody, czy niezależnie od tego te 2l trzeba wypić?

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: nie byłeś miły, zapytałam o konkretną
@jestem_smutek: Jak nie czujesz pragnienia to nie potrzebujesz wody. Aczkolwiek zawsze dobrze mieć herbatę pod ręką, bo na przykład pracując przy kompie łatwo zapomnieć o pragnieniu i się odwodnić.
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: widzę. i jedyne co masz w tym wątku do dodania, to pokazanie wyższości koloru bordowego nad zielonym ()

@Cepion: okej, ale w kontekście budzenia się w nocy, to nie jest nic złego? naczytałam się w necie o jakichś kamieniach nerkowych albo innej śmierci ;/

@paprykarzszczecinski1: zazdroszczę, ja muszę się mocno pilnować, żeby wypić 1-1,5l. zazwyczaj rano piję coś ciepłego (zielona herbata, mięta, melisa bądź