Wpis z mikrobloga

Co się dzieje z trackingami w sumie to już wszystkich moich paczek z Chin? SF stoi na jednym statusie od miesiąca, Yanwen też stoi, ale 20 dni, China Post ma jedynie wysłanie i nadejście do sortowni 3 razy, a te wysłane FZRAMYT stoją miesiąc na sent to airline. Chyba tylko 4PX działa w miarę ok. I to raczej nie fake numbery, paczki z takimi statusami normalnie dochodzą. Kolega ma podobnie, huh... Nie żeby coś, ale chociaż rejestrowane powinni aktualizować :P
#aliexpress #kurierzy #pocztapolska #yanwen #4px #chinapost #sfexpress #rzramyt #pociagi #tracking #gearbest #banggood #kiciochpyta #zakupyzchin #chinskiecuda #pytanie
  • 36
@SebaKomp: JA #!$%@?

Wybieracie wysyłki pocztowe, które mogą iść nawet 60 dni, a potem HURDUR PARĘ DNI I NIC NIE MA!!!!!!!!!!!
Przecież są święta idą, 11.11. było, do tego BF, to jest najgorszy okres!

Chyba tylko 4PX działa w miarę ok. I to raczej nie fake numbery, paczki z takimi statusami normalnie dochodzą


to że fake nie oznacza, że nie dojdzie

Nie żeby coś, ale chociaż rejestrowane powinni aktualizować :P

bo
Andczej - @SebaKomp: JA #!$%@?

Wybieracie wysyłki pocztowe, które mogą iść nawet 6...

źródło: comment_Qjq1PDJzxGFcKe81XBDjD7BXJcf8tOWP.jpg

Pobierz
@Andczej: FZRAMYT idzie pół roku, China Post - 4 miesiące. I to rejestrowane. SF eParcel Registered również 4 miesiące. Już zwrot dostałem i część zaczyna przychodzić, powoli. Niezłe 60 dni :P "FREE CZIPING", a dopłacałem za każdym razem do Registered, lub nawet EMS jak się dało. Tylko niektóre Chińczyki mnie olały i wysłały Yanwenem i 4PXem...
FZRAMYT idzie pół roku

China Post - 4 miesiące.

I to rejestrowane. SF eParcel Registered również 4 miesiące.


@SebaKomp: 50 lat idź na całość co się będziesz oszczędzać

To że ci jakieś pojedyncze tyle idą to nie oznacza, że wszystkie tak idą. Czasem dłużej, czasem krócej, rzadko bo rzadko ale nie dojdzie, ale zdecydowana większość trzyma się czasu.
a dopłacałem za każdym razem do Registered


@SebaKomp: i co z tego? to też wysyłka pocztowa, może iść jak chce i długo

lub nawet EMS jak się dało. Tylko niektóre Chińczyki mnie olały i wysłały Yanwenem i 4PXem...


to już miej problem do nich
@Andczej: Ale zbugowane trackingi przesyłek nierejestrowanych to już idiotyzm. Zupełnie jakby na przykład InPost pokazywał statusy do sortowni w Krakowie, a GLS - w Skawinie. I domyślaj się, gdzie, ekchem, rejestrowana przesyłka.