Wpis z mikrobloga

XDDDDDD Słodko się czyta wasz ból dupy o tego Boxdeala ( sam nie lubie, ale dobrze powiedział o Spaślaku ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), nie wiem co wam daje podliczanie jego celi, o ile wiem to gówno Was to powinno obchodzić skoro nie wysłaliście złotówki na jego streama. Pomijam to dlatego, gdyż Boxdello głównie #!$%@?ł Grubasa o to że zachował się jak #!$%@? wobec niego, a z tymi celami to każdy wie - każdy wiedział że grubas leci w #!$%@?, ktoś powiedział o tym głośno i co? Szukacie jakichś marnych pretekstów żeby się do niego #!$%@?ć. Bądźcie obiektywni, nie oczekuje tego po zaślepionych obrońcach danielmagical, bo po prostu wiem że zą zbyt zajęci spijaniem śmietany z berła Tucznika. Dymów nie będzie, grubas to idiota, Jaca i Gocha to para meneli która nikogo nie obchodzi i każdy ma ich w dupie, klimat to był #!$%@? w kwietniu, jak jeszcze dla kogoś klimat to jest to co teraz jest na tym streamie to nie mam pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°) Essa dla normalnych
#danielmagical #boxdel #rafonix
  • 7
@FREE-FLAJN: Osądzam BOXDILA od ponad roku i mam dość tego, że wielki guru mówiący ludziom jak mają myśleć ma więcej za uszami aniżeli tucznik, bystrzaki czy nibembeny.

Ostatnio mam małą przerwę z wyliczaniem tego i już do tematu BOXDILA NIE BĘDĘ WRACAŁ.
Gdy on ładnie leci nadal ze wszystkimi w ciula to ja postanowiłem zrobić kilka rzeczy, które sprawiają mi dużą radość.

@Slought: