Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
przyszłam do kolegi, któremu się podobno podobam, byliśmy już na wielu spotkaniach, głównie z jego inicjatywy
jestem nieśmiałą, wrażliwą osobą, ale że go lubię to sobie żartuję, mówię dużo "śmiesznych" rzeczy, to znaczy bez przesady, ale to jest efekt tego, że mi się jakoś podoba (taki objaw sympatii u normalnie małomównej osoby. do tego lekka nerwowość i gapowatość), ja jemu też i to na 100%
w pewnym momencie ja mówię, że w radio gra teraz piosenka i podałam nazwę zespołu, ot takie tam nieszkodliwe słowa
a ona na to "CZY TY CZASEM MÓWISZ TYLKO PO TO ŻEBY MOWIĆ?"
i zamarłam, to wydało mi sie strasznie chamskie jakby mnie w ogóle nie lubił, nie powiedział tego żartobliwym tonem. Mi humor natychmiast sie popsuł i przestałam się odzywać. Potem jeszcze mnie poprosił (za jakiś czas) żebym poszukała czegoś w szufladzie i pokazał ręką w której i oczywiście otworzyłam inną i on się wkurzył i ogólnie nie pamiętam jakich używał słów, ale chodziło o to, że jestem nieogarnięta i że on nie może uwierzyć jak bardzo, ja mu mówię, że przecież to pierdoła i niewyraźnie wskazał a on "ty tak zawsze" i nawet jakby dobrze wskazał to bym nie znalazła
a potem już miałam dość a on zdziwiony, że mam "focha" i pyta "co on takiego powiedział"? Jestem przewrażliwona? Bo on tak uważa. A ja uważa, że to dziwne czepiać się o nic nie znaczące pierdoły. Poza tym chyba jak się kogoś lubi to jest się wobec niego życzliwym? #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Większość odpowiedzi to będą podś#!$%@?, ale ja ci odpowiem poważnie. Mój ojciec (i dziadek) często zachowuje się podobnie jak ten chłopak z opisu i jeśli sprawia ci to jakąś przykrość to lepiej poszukać kogoś innego. On pewnie tego nawet nie zauważa, nie ma świadomości tego jak ty odbierasz jego słowa. Często też nie samo to co ktoś mówi ma znaczenie, ale jego ton i mowa ciała... Jeśli zaczniesz zwracać mu
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja również napiszę na poważnie. Jesteś nieśmiała, pewnie małomówna przy obcych, wrażliwa. Taki typ osobowości. Tak jak @Kami-chan napisała - że możliwe jest to, że on nie kontroluje takich swoich odzywek, to ja Ci powiem, że jest to zwykła chamówa z jego strony, jeżeli później tego co powiedział, jakkolwiek nie obrócił w żart. Nieważne, że on może nie wiedzieć jak Ty odbierasz jego słowa, bo ważne jest to jak Ty