Wpis z mikrobloga

@Khattab: Ja nie wiem skąd to oburzenie.Powiedzieli tylko ile chcą zarabiać.Równie dobrze mogą żądać 10tys. na rękę.Tego typu odpowiedziom nie ma się czemu dziwić.W ukraińskiej tv Polska jest przedstawiana jako raj na Ziemi,gdzie można zarobić duże kokosy.
Skad takie założenie? Może to samo mówią anglicy o polakach?


@Khattab: Interesuję się geopolityką wschodnią, czytam między innymi ukraińską "prasę internetową", oglądam ich youtue vlogi itp., czytam ich fb, komentarze, wpisy na różnych portalach.

Owszem są normalni, porządni, ale większość to jest takie homosovietus w wersji lite, roszczeniowi, fałszywi, bezczelni, zawistni, "wycziwam" też kompleksy względem Polski choć w mniejszym stopniu niż ma to miejsce na Litwie. Dużo by pisać więc nie
@Khattab: Po co piszesz takie guano? I tak zweryfikuje rynek, to ile ktoś chce zarabiać to jego własna prywatna sprawa. Ja preferowałbym ok. 5 k E/min. Kogo to obchodzi?
@444cztery: Pewnie masz 100% racje w tym co mówisz, jesli chodzi o internetowe fora. Nie mówie tego z własnego doswiadczenia w ukraińskim internecie, bo mam go prawie okrągłe 0, ale wątpie by się rożnił on od polskiego. Wystarczy wejść na wykop, na komentarze na stronach typu niezależna.pl, by zobaczyć jakie mają podejscie polacy do swoich sąsiadów. Pewnie na niemieckim wykopie ktoś teraz pisze o tym że wystarczy poczytać polski internet by