Wpis z mikrobloga

@przedstawiciel_skrajnego_centrum: Tak jak goście wyżej piszą, z tym że NIE MUSISZ się nigdzie zapisywać. W Rzeszowie zapisanie się kosztuje 20zł/rok, nic ciekawego według mnie się z tym nie wiąże. I ważne jest żeby wziąć zaświadczenie o ilości oddanej krwi, dawniej gość liczył na podstawie książeczki ale teraz musisz mieć papier na który czeka się do 3 dni roboczych.

Jak będziesz składał papiery to spytaj gościa jakie masz przywileje, wszystko Ci
  • Odpowiedz
@ostulemijo, @kasza332, @przedstawiciel_skrajnego_centrum:

A jakby wam ktoś robił problemy w przychodzi (pracownicy w sensie), to poproście o kogoś znaczącego (jakiś kierownik czy cuś, nie wiem jak się tam nazywają w przychodniach) i z nim porozmawiać, że to jest kwestia ustawy a nie ich widzimisie, jeżeli ma to w dupie to uprzedzić że zgłosisz to do PCKa, jak nie zmięknie to iść do innej przychodni. Nie ma
  • Odpowiedz
  • 2
@inozytol Moim zdaniem dla dawców bardziej opłaca się to co jest teraz: przywileje poza kolejką, płatny wolny dzień, zniżki w komunikacji miejskiej a teraz jakieś loterie czy coś
  • Odpowiedz
  • 4
@kasza332 a to nie jest czasami tak, że legitymacja ZHDK upoważnia do rejestrowania się poza kolejnością tzn., mają Cię przyjąć w dniu zgłoszenia lub nie później niż 7 dni roboczych od dnia zgłoszenia? Czyli nie czekasz 2 lata na wizytę u specjalisty tylko masz ją od ręki? Ustawa nic nie mówi o tym, że jak masz wizytę o 18 to możesz przyjść o 7 i ludzi w kolejce denerwować ( ͡
  • Odpowiedz
@kam966: całkowicie w #!$%@? mam te ich pieczątki na nagrody, ale dzieki temu ściągają krew z niskim iq i sporą zawartością cebuli, bo za pieczątki dostano () cel osiągnięty
  • Odpowiedz
@Fidelis: Oddałem honorowo ponad 5 litrów. Kiedy najpierw mi zrobili inbę w kolejce a później okazało się że wycofane zostało dofinansowanie dla leków jakie mi lekarz przepisał (a było to w czasach, kiedy musieliśmy przeżyć w 3 osoby za 400 PLN) stwierdziłem, że...#!$%@?. Dla rodziny oddam, dla kumpla oddam ale jak dla obcego - tylko za kasę. Nie dam się więcej wyruchać.
  • Odpowiedz