Wpis z mikrobloga

@cobytuzjesc "mnie się należy" xD
Tak samo jak pracownikom się należy okradanie pracodawcy bo za mało płaci?
Górnikom należą się deputaty i 14 pensji bo tak?
#cebulamotzno w tym narodzie.
To co się należy regulują przepisy i ewentualne regulaminy w placówkach.
Uważam, że dostęp do specjalistów od ręki gdy zwykły Kowalski czeka na wizytę 2 lata jest wystarczającym przywilejem.
Wpieprzanie się w kolejkę bo wymyśliłem sobie takie uprawnienie jest mocno januszowe. Taka
@Sorn: Ci goście spełnili warunki opisane w ustawie, kosztem swojego zdrowia, a otrzymali odpowiedni dokument uprawniający do ominięcia kolejki. Porównanie, którego użyłeś, to jakiś absurd, bo nikt nikogo nie okrada. Prędzej zastosowałbym przykład legitymacji szkolnej uprawniającej do tańszych przejazdów. Albo kombatanckiej, do bezpłatnych.
@cobytuzjesc Jaki to dokument uprawniający do ominięcie kolejki w POZ pod drzwiami gabinetu? Proszę o podstawę prawną a nie "bo tak wyczytałem w Internecie" xD
Szacun dla OPa za litry ale za akcję z kolejką już nie bo legitymacja nie ma tu mocy.
Legitymacja ucznia uprawnia do zniżki bo tak stanowią przepisy. To tak jakby uczeń poszedł do Biedronki i poprosił o zniżkę na zakupy bo przecież na legitymację należy się zniżka
@cobytuzjesc xD
47a odnosi się do dawców narządów, np wątroby.
47c precyzuje, że chodzi o kolejkę opisana w art 20, który to mówi o zapisach do lekarza specjalisty na wizyty pierwszorazowe lub szpitala. Czyli tak jak pisałem nie czeka się 2 lata na pierwszą wizytę tylko jest maks 7 dni roboczych. Bez kolejki to tylko w aptece xD