Wpis z mikrobloga

@kasza332: Jakbym miał takie czerwone papiery, to bym w ramach projektu własnego umyślnie chodził po przychodniach i napawał się nieustannym pękaniem dup wszelkiej maści. Jeśliby zastosować ukrytą kamerę, to można by nawet jakiś film sklecić. Na YouTube miliony śmieją się z roszczeniowców, społeczeństwo się edukuje, a ty bijesz kasę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kasza332 ile razy trzeba oddać krew żeby mieć zasłużonego? Bo ja mam zwykłą legitymację honorowego dawcy krwi. To też mnie uprawnia do tych przywilejów? Elit. Oddałem 17x
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni: Jeżeli idziesz do np. Dermedicy na NFZ, to zamiast wpisać Cię za 3 msc. to oznajmiasz im że jesteś Honorowym i jakoś do tygodnia, może ponad Cię z uśmiechem wcisną :)
@Nobody88: Zależy z jakiego miasta jesteś. Gdańsk 6l. Przy 18l darmowe przejazdy komunikacją miejską (dożywotnio)
  • Odpowiedz
@Iryseq: @Nobody88: W każdym mieście w Polsce mężczyźni po 6l dostają zasłużonego, po 12l i 18l są tam jakieś kolejne stopnie (nie wiem jak się nazywają). Darmowe przejazdy to jest już indywidualnie od każdego miasta, w Rzeszowie wydaje mi się że nie jest dożywotnio, słyszałem że musisz raz na 6mcy oddać składnik krwi. Ale szczegółów dowiem się niedługo bo czekam na legitymację za 18l =P
  • Odpowiedz
@sztyftwsztyfcie:

@kasza332 Mireczku poczytaj sobie dokładnie przepisy na ten temat. Sam jestem zasłużonym honorowym dawcą krwi, a ostatnio uświadomił mnie lekarz. Mianowicie z legitymacją przysługuje Ci bez kolejki wizyta w przeciągu 7 dni (w praktyce ciężko to ogarnąć), ale jak już się zapiszesz do lekarza to wchodzisz zgodnie z kolejnością zapisania.


Tyczy sie to lekarzy specjalistów, ale jak nie ma możliwości wyznaczyć wizyty w 7 dni to wtedy najbliższy
  • Odpowiedz
@terwer358: > u rodzinnego masz pierwszeństwo zarówno w kolejce do okienka jak i obsługi - nie interesuje cie kolejka nawet umówionych na godzinę osób.
Wow, dzieki, nie mialem pojecia :)

ps. w Gda 18l = darmowe przejazdy
  • Odpowiedz
  • 2
@kasza332 pielęgniarka powinna powiedzieć: wchodzi pan następny. I koniec tematu a nie jak pana wpuszcza. Donos na przychodnie i tyle w temacie. Oddałem 30L i korzystam ze swoich przywilejów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz