Wpis z mikrobloga

#acleague witam serdecznie, jednym z moich małych marzeń od jakiegoś czasu było właśnie spróbowanie swoich sił w Simracingu. Postanowiłem w końcu je spełnić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jako totalny laik chciałbym sie zapytać i pare rzeczy, w sumie o jedna, reszta przyjdzie z czasem. Duża jest różnica miedzy g25 a g27?, mam zamiar kupić stojak do kierownicy i już od przyszłego tygodnia ćwiczyć. Macie może jakiegos ts’a i osobę która wyjaśniłaby mi postawy AC?
  • 4
@Omate: Ja bym to ujął tak: jeżeli nie miałeś G25, to nie docenisz zmian w G27, które są małe i niewarte dopłacania (tak jak napisał @pazdzioch564 ). Ale sam mam G27 bo akurat znalazłem w dobrej cenie i wolałem ją od G25. No ale ja się przesiadałem z DFGT, więc dla mnie G27 to był wypas jakich mało ;D

Jeżeli chodzi o podstawy, to poczytaj tagi acleague i assettocorsa - tam
nie docenisz zmian w G27, które są małe i niewarte dopłacania


@Omate: Ja się z kolei w życiu nie zgodzę z takim sformułowaniem. G27 i tak ma śmiesznie mało przycisków, a 2 w G27 to jest już jakieś nieporozumienie.
Nie wiem czy G27 jest cichsza od G25 - obie są głośne i piszę to jako właściciel G27. Przy tym jak te kierownice wyją te różnice nie mają znaczenia, bo i tak