Wpis z mikrobloga

@pociag: do mnie to sporo :) ci co interesowali się przed 2017 r to mogą być drobne, ale ja dopiero ugrałem swoje pierwsze 10k pln (siedzę w krypto od lipca 2017 i po drodze popełniłem masę błędów). najwięcej na minusie byłem ponad 4k.
  • Odpowiedz
@kamer1337: kowalski nie inwestuje w bitcoina i bardzo dobrze, to my mamy być bogaci a nie oni, nie rozumiem tego propagowania kryptowalut wśród normików, naprawdę zależy wam żeby im się udało?
  • Odpowiedz
@pociag: Nie neguję tego ile jest 100k, ale pamiętaj, że 80% tych aut jest w leasingu na 48-60ms. albo w wynajem długoterminowy. Co innego jest wyciągnąć 100k z portfela a co innego wziąc w leasing po 2k x 48ms.
  • Odpowiedz
@kk_ll: Nawet 90% to leasing. Zwłaszcza w Warszawie. Potem ludzie jeżdżą, inni na nich patrzą i myślą, że się podorabiali. Teoretycznie to prawda, ale bądźmy poważni. Lexusa GS 300h można było wziąć w leasing za 1500 miesięcznie :P
  • Odpowiedz
@mampytanieotak: Z drugiej strony, po co brać nie w leasing? Możesz wypłacić 3.5btc i kupić auto, które jakie by nie było będzie tracić na wartości, a możesz wypłacać co miesiąc 0.1 btc a reszta btc ciągle zarabia.
  • Odpowiedz
@pociag: Kowalski to ma samochód za 10-15k albo i mniej. 100k to nie jest dużo, jakbyś chciał rozkręcić jakiś biznes lub kupić dobry nowy samochód, ale większość Polaków może o takich pieniądzach co najwyżej pomarzyć.
  • Odpowiedz