Wpis z mikrobloga

Gama (zaprezentowanych) pojazdów tesli wygląda już całkiem imponująco, zapewne Musk na tym nie poprzestanie i stworzy coś na każdą kategorię. Ciekawe jaki zrobią motur? XD Spodziewam się czegoś niebywale przełomowego. W autobusy to bym się jednak na ich miejscu nie pchał za szybko, bo temat jest już całkiem nieźle obstawiony. No i jeszcze jakieś dostawczaki by się jeszcze przydały, takie coś pokroju berlingo, t4 i sprintera. Wtedy będą mieć już komplet.

#tesla #samochody #motoryzacja #motocykle
pogop - Gama (zaprezentowanych) pojazdów tesli wygląda już całkiem imponująco, zapewn...

źródło: comment_m7xPgE0SkWmLi0qVdzStlrWB7KJE75D6.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • 0
@pogop mąż mojej dobrej koleżanki pracuje w zero motorcycles i jako bardzo Ortodoksyjny fan smaru i benzyny i motocyklista od wielu wielu lat motur zrobił na mnie mega wrażenie. I normalne 150 mil zasięgu
  • Odpowiedz
po prostu biznes się nie kalkuluje...


@SpalaczBenzyny: xD bo już nie wiem czy ty specjalnie takie głupoty piszesz czy oczekujesz jakieś reakcji? Jak może się nie kalkulować skoro mają wypełniony kalendarz na kilka lat? I tak ludzie będą tyle czekać bo jest to w końcu prawdziwy elektryk. To że spalinowcy nie rozumieją że w ciągu 20 lat w USA odbędzie się największa wymiana technologiczna w samochodach to ich strata.
  • Odpowiedz
15 tys.km


@SpalaczBenzyny: Kolejne fabryki są budowane w takim tempie jaki realny świat pozwala. Kolejny raz pytam o co ci chodzi z tymi 15 tys.km? Obecnie masz tyle? Po co ci to? Jak to sprzedasz? i proszę cię nie pisz kolejny raz jakim to Elon jest marzycielem i tak nie myśli. Romantycy oderwani od rzeczywistości nie osiągają sukcesów.
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że 15 tysięcy kilometrów to jest więcej niż trasa z Narwiku na północy Norwegii do Kapsztadu na południu Republiki Południowej Afryki, a na przejechanie tej trasy potrzeba prawie 9 dni bezustannej jazdy? Nie ma żadnego uzasadnienia próbowania osiągnięcia takiego zasięgu.
  • Odpowiedz