Wpis z mikrobloga

Gama (zaprezentowanych) pojazdów tesli wygląda już całkiem imponująco, zapewne Musk na tym nie poprzestanie i stworzy coś na każdą kategorię. Ciekawe jaki zrobią motur? XD Spodziewam się czegoś niebywale przełomowego. W autobusy to bym się jednak na ich miejscu nie pchał za szybko, bo temat jest już całkiem nieźle obstawiony. No i jeszcze jakieś dostawczaki by się jeszcze przydały, takie coś pokroju berlingo, t4 i sprintera. Wtedy będą mieć już komplet.

#tesla #samochody #motoryzacja #motocykle
pogop - Gama (zaprezentowanych) pojazdów tesli wygląda już całkiem imponująco, zapewn...

źródło: comment_m7xPgE0SkWmLi0qVdzStlrWB7KJE75D6.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@almet73: może za pińć lat, ale raczej wątpię, prendzyj za 10 jak utrzyma się tempo rozwoju, moce przerobowe i jak powstanie fabryka w Europie.
  • Odpowiedz
@pogop: na to licze, mam na razie 5 letnie mitsu i mam nadzieję że następne auto jakie kupię to będzie tesla :) tak z 5 lat jeszcze akurat pojeździ ten mój złomik
  • Odpowiedz
620 mil zasięgu, super że jest postęp.


@node_modules: zasięg wybitnie optymalny. Raz zrobiłem taki dystans z małymi przerwami, ale dupa mi odpadała. Jak dla mnie to nie musza już zwiększać zasięgu, ale pewnie to zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeden projekt w stanach udowodnił, że to ma sens. Szkoda, że trzeba będzie poczekać ponad dwa lata.


@kuraku: w senie co masz na myśli?
  • Odpowiedz
@pogop: Poza tym na motocykl sobie jeszcze poczekamy bo w nim jest znaaaacznie mniej miejsca na akumulatory. Chyba, że zrobią jakąś wielką krowę ale wtedy to już nie jak motocykl.
  • Odpowiedz