Wpis z mikrobloga

Moja siostra dwa tygodnie temu odebrała swój pierwszy w życiu dowód osobisty. Pierwszą rzeczą, jaką zrobiła, nie było kupienie alkoholu zgrai niepełnoletnich znajomych, by to uczcić, tylko wzięła pożyczkę w znanej pozabankowej firmie z gigantycznym oprocentowaniem. Nie, nie jesteśmy biedni, siostra ma lepiej, niż ja pracujący człowiek. Ona wzięła tę pożyczkę na najnowszy model lphone'a, bo przeciez jej poprzedni jest juz stary ma go AZ ROK. Zapytana, jak ma zamiar to spłacić, odpowiedziała, że tego typu pożyczek nie trzeba spłacać, bo przecież to nie bank i za nic w świecie nie chce do niej dotrzeć, że jej informator Google i gówniane fora nie mają racji. Nie wiem, gdzie rodzice popełnili błąd. #logikarozowychpaskow
  • 100
@Molekh: @20dagEdamskiego: Do tych 2-3 lat dawno znajdzie sobie jakiegoś frajera, który albo to spłaci, albo jakoś załatwi, jeśli to będzie np. jakiś Seba ze znajomościami na mieście, a ona się popłacze, że jacyś źli panowie ją biedną nękają telefonami i pismami i ona nie wie dlaczego.
Te dziewczyny naprawdę nie są tak głupie, to wy jesteście głupi nabierając się na te zagrywki.