Wpis z mikrobloga

Kto wczoraj wieczorem przewiózł po #warszawa @Feathernandthewind, pierwszych kanadyjskich mireczków na wypoku zwiedzających nasz kraj i pokazujących go na YT, prawilnym kaszlakiem aka maluchem aka Polskim Fiatem 126p?


Kto nauczył ich prawilnego słowiańskiego przykucu?


Wbijajcie na ich profil na YT, jeśli jeszcze nie widzieliście co odjaniepawlają w Polsce ( ͡ ͜ʖ ͡)

#polska #podroze #turystyka #podrozujzwykopem #youtube ##!$%@?
starface - Kto wczoraj wieczorem przewiózł po #warszawa @Feathernandthewind, pierwszy...

źródło: comment_hEG6n81uMVgoaZ6LvgQ8PK6bY8R7t4yn.jpg

Pobierz
  • 64
@Makila: Polska to jeden z najciekawszych krajów w Europie. Zresztą czasami można sie zakochać w jakimś kraju i chcę się wracać :) Jak ja w Turcji
@lastro: Hmmm czemu patrzysz tak stronniczo? Jesteś z Polski, znam wielu obcokrajowców, którzy wolą Polskę od tych innych krajów. Ciekawa kultura, wiele pięknych miast, piękna przyroda, tanio, dobre imprezy - to wg Ciebie mało? Szczerze to mnie np w ogóle do zachodniej europy nie ciągnie ;)
@lastro: Rok temu w wakacje wyczaiłem ich przypadkiem na YT, zaproponowałem, że oprowadzę ich po Wwie i od tamtej pory częściej lub rzadziej, ale jesteśmy w kontakcie. Tutaj masz wpis, który wtedy wrzucałem na wypok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do atrakcyjności Polski, to przede wszystkim chyba kwestia tego naszego historycznego i kulturowego rozkroku między wschodem i zachodem. Ludzie, którzy tu przyjeżdżają są bardzo pozytywnie zaskoczeni zabytkami,
zawsze bylem zdania ze wlasnie cos takiego jest patriotyzmem a nie bieganie po stadionach z transparentami. Szanuje w opór.


@PtactwaWiele: Co xD Jak można na taki nienawistny komentarz wpaść pod tak sympatycznym wpisem.
@mopo: nienawistny? Wrecz przeciwnie xD chodzi o promowanie pozytywnych wartosci zamiast negatywnych. Chcialem jedynie zwrocic uwage ze tak wedlug mnie buduje sie dobry obraz Polski i tak powinno sie postepowac.

Moglo zabrzmiec nieco nienawistnie ale nie o to chodzilo :D