Wpis z mikrobloga

@cienki7: tak jak myślałem właśnie obejrzałem filmik. Koleś mówi, że nigdzie nie ma śladu po takiej transakcji. #!$%@? to już nawet nie musimy adoptować żadnych anonimowych cech do bitcoina. Anonimowe szity REKT :D
Spodziewajcie się, że niedługo rządy różnych państw zaczną nagonkę na nas. Anonimowość? Oni nie będą mogli inwigilować? Nie to nie przejdzie ;)
@pawlo74: Mówi; jest 1 BTC = 100 LTC. Pewnie to się będzie podawać. W sumie przy takim czymś będzie można robić giełdy wymiany BTC i LTC bez własnej bazy danych, stanów kont itp. Zależy w sumie na ile to szybkie będzie w prawdziwym życiu i jak wygląda otwieranie kanałów (i ile trwa).
@pawlo74: A ja wyszedłem z tego gównianego Lisk w Litecoina 2h temu bo nie miałem pomysłu, a on od kilku miesięcy jest jak lokata w banku więc lepiej niż we fiatach trzymać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kurs po tym newsie chyba w górę. Bitcoin zaraz ATH. żyć nie umierać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eXorcist: ja nauczony doświadczeniem tylko już w bitku siedzę. Kiedyś miałem whooj LTC kilka tysięcy, szkoda że nie trzymałem tego do dzisiaj, byłbym już obrzydliwie bogaty, nie tylko brzydko jak teraz ;)
Uważałbym na Twoim miejscu bo widziałem dzisiaj analizę LTC zrobioną przez Tone Vays z wykresu to on czyta, że mogą być spore spadki zresztą na bitcoinie też mówił, że spadki a widzimy co jest.
@pawlo74: Pytanie czy Tone Vays brał pod uwagę, że LiteCoin ma przetestowane i działające lightning cross-chain swap? Zobaczymy jak będzie, ale spadków poniżej 55 USD chyba nie ma się co spodziewać bo naprawdę długo stał na tym poziomie w miejscu. Co do hodlowania... gdyby człowiek wiedział, że się przewróci to by się położył. ;)