Wpis z mikrobloga

kupię xiaomi redmi 4X (w ostateczności 4A), celuję w global, cena jaka mnie interesuje to za 4X ok 110 dolanów, za 4A blisko 80. Mam punkty na #banggood ale może i być w #gearbest. Nie mam ost czasu siedzieć i pilnować codziennie promocji. Telefon muszę mieć na 15.01.2018 (ma to być prezezent) więc jest jeszcze troszkę czasu. Znam stronę https://couponsfromchina.com/2017/06/23/ultimate-xiaomi-coupons-deals-list-gearbest/ więc GB jeszcze jestem w stanie może ogarnąć, bardziej leżę na tym co się dzieje na BG. Więc jak komuś wpadnie coś w oko proszę dać znać.
  • 14
@TompsonzPolski: na bg jest problem wodzu. Redmi 4x ma non stop promo tag na wszystkie modele.
R4a jest restock i pisza ze bedzie dostepny 25.11.
Jakies 3 tygodnie temu dalo sie kupic r4a 2/16 i 2/32 za kupony wychodzlo jakos 270/320zl + koszta wysylki PDM. Dzien pozniej 2/16 dostal promotag i eldorado sie skonczylo.

Nie wiem czy zabawa a punktami ma jeszcze jakis sens na BG, bo od kilku miesiecy pilnuja
@blantek: @Nowa-ja: tel dla koleżanki max 5". Sam mam właśnie od maja note 4x :)
@PurpleHaze: 4A był ok 2tyg temu bez promo, ale czaiłem się na lepsze wyprzedaże i nie było ciśnienia bo sporo czasu. A pkty na BG gdzie nie można użyć w najlepszych kategoriach to mnie też już drażni, mam na 4 kontach z 20k. Ale sami jesteśmy sobie winni przez bugi z zeszłorocznej loterii.
A
@PurpleHaze: oczywiście stronę znam, ale jak piszesz mają zaniedbane. Dodatowo urządza mnie bardzie www z linka powyżej bo jest ATL, więc można łatwo i szybko ocenić co jest prawdziwą okazją. Bo ostatnio co na tagach się dzieje (tj już z rok pewnie) to jeden wielki bazar i naganianie, a perełek brak, ew. wrzucane FD po 10 szt co jest bez sensu. a cena ATL to super rzecz
@TompsonzPolski: na BG warto zagladac regularnie, moze akurat bedzie 4x albo 4a bez promotagu w dobrej cenie i obnizysz sobie punktami tak jak ten redminote4x co ci zaproponowalem wczesniej. skoro masz duzo punktow to trzeba skorzystac.

co do cashbacku to dostaniesz bez problemu 6% zwrotu, nie sa to duze pieniadze przy zakupie na sto dolarow ale zawsze cos. jak ci sie nie chce to odpusc i kupuj z refow. najgorzej to
@TompsonzPolski: yazing jest dobry do gearbestu, do banggood dobry jest topcashback (6% + $6 bonusu) albo jeszcze jest befrugal - ale nie korzystalem to nie wiem i nie wiem czy dają bonus.
albo ten ebates bo łatwo o bonusik na $10 i marny % - idealny do tanich zakupow 25-100 dolarow.