Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki :)
Robię #chwalesie i #rozdajo w jednym wpisie.

Jak już pewnie niektórzy tu wiedzą, mam pasję. Tą pasją jest fotografowanie pociągów i tramwajów. Jeżdżę po całym świecie, godzinami wystaję przy torach, moknę, pocę się i męczę, wydaję mnóstwo kasy, żeby zrobić niepowtarzalne ujęcia.

I efektem tej pasji jest Kalendarz Tramwajowy 2018, który właśnie wydaję przy pomocy agencji doradztwa komunikacyjnego Novatrasa. Jestem dumny, bo to naprawdę rezultat wielu lat realizowania swojej pasji. W zeszłym roku wydałem Kalendarz Kolejowy i, uwierzcie, całkiem fajnie się na niego patrzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla tych, co też lubią tramwaje, mam jeden egzemplarz takiego kalendarza [edit: a po 400 plusach dwa egzemplarze]. Standardowo - plusy (do godz. 15 jutro, w piątek 17.11). Losowanie. Zielonki mogą. Tylko miło by było, żeby kalendarz rzeczywiście cieszył oko zwycięzcy :) Wysyłka ok. 10 grudnia (do świąt powinien dojść).

Kalendarz ma 13 kart (okładka + 12 miesięcy), format A3 (42cm x 29,7cm). Każdy miesiąc ozdabia wyjątkowa fotografia z własnych zbiorów. Dobierając zdjęcia, starałem się przedstawić różnorodność kursujących po świecie tramwajów – znajdziecie więc zarówno klasyki z byłego Związku Radzieckiego, nowoczesne niskopodłogowce, jak i egzotykę z dalekich stron. Więcej informacji i zdjęć, a także formularz zamówienia, TUTAJ.

A jakby ktoś chciał jeszcze jedną szansę, to ogłosiłem też konkurs na Facebooku. Powodzenia! :)

#tramwaje #tramwajeboners #komunikacjamiejska #transport #mojezdjecie #swiat #podroze
ff_91 - Cześć Mireczki :)
Robię #chwalesie i #rozdajo w jednym wpisie.

Jak już pe...

źródło: comment_gaN7eTk0vhjqBxQA5rbvOJbMwGJ7WC3X.jpg

Pobierz
  • 42
@ff_91 dej, mam hory wagon. A tak serio to podziwiam ludzi z tak niszową pasją;) ja też lubię paczeć na ciapongi Ale żeby jechać gdzieś w #!$%@? daleko żeby zrobić zdjęcie to już nie dla mnie. Mieszkam przy torach to codziennie widzę po kilka. Niektóre jak przyjeżdżają to aż mi się biurko trzęsie. A jak idę na piwko przy torach to zawsze jakiegoś zoltaka położę. Kiedy chciałem być maszynista ehh