Wpis z mikrobloga

@test_user: no bo przeważnie jest ciepło, wiele ludzi w jednym pomiezczeniu. jeśli jest klima to luz. ale odnośnie do wesela to by biedny chyba musiał siedzieć cała impreze przy stole zamiast bawić i taniać. wtedy cięzko się nie zgrzać :D
@penn66: no to druga sprawa. ale - nie każdego stać na garniak za grube miliony. dwa - serio nawet w takim za kilka tysięcy da się swobodnie tańczyć i nie zgrzać? jeśli masz taki wypasiony garniak to dlaczego nie możesz swobodnie podnosić rąk? czemu wybrałeś źle dopasowany garnitur? fajnie, że dobrze leży jak stoisz i nic nie robisz, ale kupując takie ubranie zawsze przed kupnem podnosi się ręce, schyla, kuca -
czemu wybrałeś źle dopasowany garnitur?


@consummatumest: ???????

ale kupując takie ubranie zawsze przed kupnem podnosi się ręce, schyla, kuca - jeśli ogranicza ruchy to nie jest dobrze dobrany


@consummatumest: Może jeszcze pompki się robi xD?

jeśli masz taki wypasiony garniak to dlaczego nie możesz swobodnie podnosić rąk?


@consummatumest: bo to nie dres
@penn66: okej, to skąd twoje pytanie - jak poprawić marynarkę bo nie mogę podnieść rąk? skoro wg Ciebie garnitur to nie dres więc masz w nim sztywno stać i nic nie robić to skąd pytanie jak to poprawić? xd najwidoczniej nie wpasowałeś się w kanon mężczyzny idealnego w danym sklepie, który nie przewiduje, że ktoś potrzebuje więcej miejsca pod pachami. albo mogłeś wybrać inny garnitur o innym kroju, albo no mieć
@consummatumest: Nic już więcej nie pisz bo się ośmieszasz. Ręce mogę podnieść, ale nie ponad głowę, nic o sztywnych staniu nie pisałem. Poza tym nie znasz się, bo jesteś różową więc idź komentuj jakieś wpisy z paznokciami.
@penn66: XD jesteś różową - nie znasz się xD
no to sprawa jasna. wcześniej napisałeś

nie mogę za wysoko podnieść ręk

spodziewałam się, że nie możesz podnieść ręki na wysokość np. ramio. super, że dopiero teraz sprecyzowałeś, że ponad głowę tylko xD
no ale nadal podtrzymuję swoje zdanie

sam nic nie kombinuj, bo na bank zepsujesz.

więc skocz do krawcowej, ale raczej nic z tym nie zrobi.