Wpis z mikrobloga

@benzdriver tak było, przyrzekłem sobie, że w moje dzieci będę inwestował tyle ile będę mógł.

@bordo_to_moje_przeznaczenie żarty żartami ale już kilka lat trenuję i trener powiedział, że szkoda że tak późno zacząłem bo mogłoby coś ze mnie być, głównie dzięki budowie - 194cm, 91kg i długie łapy. Ale niestety ktoś kto zaczął w wieku 17 lat nie ma podjazdu do kogoś kto zaczął w wieku 10 lat.
@Asdasiq: stwierdzenie faktów nazywasz oburzeniem xD no tak bo wszystkie wpisy muszą być poważne xD na fali ostatniej popularności dodaj wpis a jakiś wykopek Ci wypomni co ty gurwa robisz, jak śmieć może śmieć cokolwiek pisać będąc takim hipokrytą xD jest subtelna różnica między dodawaniem totalnie neutralnych wpisów a wprowadzaniem kogoś w błąd, celowym pisaniu nieprawdy i później nazywać to trollowaniem xDDDD ja #!$%@?, ale to trzeba być mentalnym gimnazjalistą

dorosnij
@kicjow: Nie rozumiem tylko po co rzucasz gównem. Na dodatek emocjonujesz się tak, że ciężko się to czyta. Ja jako obiektywny czytelnik wolę na przykład widzieć wpisy @VAPORWAVE niż Twoje.

jest subtelna różnica między dodawaniem totalnie neutralnych wpisów a wprowadzaniem kogoś w błąd, celowym pisaniu nieprawdy i później nazywać to trollowaniem xDDDD ja #!$%@?, ale to trzeba być mentalnym gimnazjalistą


Napisałeś tak jakby conajmniej oszukał kogoś w sprawie życia lub zdrowia
@Asdasiq: obiektywny czytelnik XDDDD najpierw wymyśliłeś sobie, że się oburzyłem jakimś wykopkiem a teraz, że się nim emocjonuje, o #!$%@? niezłe bajki :DDD typem gardzę bo nie jest ani śmieszny ani interesujący, ale fakt jak tacy jak ty i pare innych złapie zarzutke na kilka tysięcy osób to faktycznie sukces #!$%@? i epic troll xD oczywiście merytoryczny argument na koniec, dawaj wymyśl coś jeszcze bo przynajmniej trochę się posmialem w przeciwieństwie
@kicjow:

obiektywny czytelnik XDDDD


A kto?

najpierw wymyśliłeś sobie, że się oburzyłem jakimś wykopkiem


A potem znowu się emocjonujesz, klasyczny przykład samozaorania. Zaparz herbatkę, ochłoń. Pozdrawiam cieplutko. xD