Wpis z mikrobloga

@wiaderkoo: Mnie też nie, ale fajna sprawa że każdy sport w jakiś sposób może jeszcze rozwinąć się. Patrz na wagona z kfd, który "trochę" spopularyzował u nas ciskanie w koszuli. Ich trzeba byłoby zapytać po co to robią. IMO 100% raw dla mnie tylko, bez pasa a i nawet bez żadnych suplementów (typu białko, kreatyna itp.) w diecie (wiem, moja sprawa) :D
  • Odpowiedz
@orlando74: mam podobne podejście. No może oprócz pasa, bo ten pomaga wykorzystać swoj potencjał a nie tylko oddaje energię jak np. taśmy. A o Wagonie pierwszy raz słyszałem może z tydzień temu i chętnie bym zapomniał ;)
  • Odpowiedz
@wiaderkoo: Dla mnie z tego co oglądam jeden z niewielu "prawdziwych", którzy otwarcie mówią co ładują, jak po co dlaczego. Przekazuje swoje doświadczenie w tych kwestiach, na ile merytorycznie to nie mam pojęcia bo nie kształciłem się w kierunku farmakologii. Technicznie też fajnie pokazuje co i jak, dla mnie plus o niebo lepszy taki wagon niż kolejny zjeb co krzyczy, że jest full naturalem, a potem #!$%@?, że robi wyskok (pst.
  • Odpowiedz