Wpis z mikrobloga

Kto ma #nintendo #3ds i doradzi? Szukam gry dla żony na prezent świąteczny. Wyszło coś ostatnio dobrego? Żona gra sporadycznie, zwykle w podóży itp.

Do tej pory gra najbardziej trafiona to Luigi's Mansion: Dark Moon - praktycznie zakochała się w tej grze. Poza tym świetnie się bawiła przy Mario Kart 7.

Odpadają wszystkie gry RPG (Zeldy, Pokemony i tym podobne, po prostu nie lubi). I raczej tylko gry do single player offline (kupiłem kiedyś na prezent Animal Crossing: New Leaf i kompletnie nie trafione ( ͡° ʖ̯ ͡°)). 2d platformówki w stylu klasycznego Mario czy Rayman też jej nie wciągają. Jeśli chodzi o grafikę odpadają też japońskie mangowe klilmaty. Tak więc jak widzicie nie jest łatwo, ktoś ma jakiś pomysł? Z góry dzięki.

#kiciochpyta #prezent #gry
  • 14
@dlomlo: @wojtaasp: Super Mario 3d Land wygląda idealnie. Chyba decyzja podjęta. Dziękuje!

@goomba-pl: Kirby wygląda nawet ok, może kupię dwie ;) Matroid odpada na 100% (chociaż sam bym pograł).

@Rittel: ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie! lol

@wrag: Konsola jest moim zdaniem super trafiona bo efekt 3d jej się mega podoba (dlatego szkoda męczyć na tym platformówki 2d) i jest super kieszonkowa i wygodna,
@klimus: To by była idealna gra dla mnie XD dla żonki chyba za dużo samej walki tam. Już kiedyś to rozważałem ;)

@kostner: Grafika trochę zbyt bajkowa i jednak za dużo zagadek\puzzli.

Tak czy inaczej właśnie kupiłem Super Mario 3d Land więc temat można zamknąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo dziękuje za wszystkie propozycje!