Wpis z mikrobloga

Czy ze wzrostem 170cm mam normalnie szanse u dziewczyn 155-165? Mam męską, przystojną twarz z zarostem, głęboki głos, który nieraz komplementowały kobiety, sylwetkę rozłożystą chociaż na siłowni nie byłem z 4 lata, no ogólnie wszelkie przejawy wysokiego testo. Z drugiej strony 22 lata i nigdy za rękę nie trzymałem, może to wzrost poniżej średniej psuje mój wizerunek? Sam już nie wiem. Tutaj na mirko czasem piszą "mam 190 a nigdy dziewczyny nie miałem", albo opisujecie stereotypowego stuleja jako "garbaty 170cm" tak jakby ta jedna cecha fizjognomii decydowała, a przecież stulej to nie niski, tylko raczej pryszczaty/gruby/brzydki/z piszczącym głosem/rzadkimi brwiami/bez zarostu. No od c---a jest tych cech
¯\_(ツ)_/¯

#tfwnogf #rozowepaski #zwiazki #przemyslenia
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dekompozycja: na starcie dostałeś wilczy bilet od życie. Możesz teraz albo zostać np. szambonurkiem, bądź górnikiem, tal żeby normalni ludzie nie musieli cię oglądać, albo wstąpić do cyrku, żeby ludzie mieli z ciebie trochę zabawy.
Ostatecznie możesz usunąć konto, albo przestać wypisywać takie pierdy zanim staniesz się pomarańczką.
  • Odpowiedz
@dekompozycja gdyby nie bylo tak miękko w ogrodzie przez te deszcze to bym cie jako krasnala zatrudnił, umowa o dzieło do sylwestra zeby rodzina jak przyjedzie na święta wiedziała ze mnie stać
  • Odpowiedz
@dekompozycja: Możesz spokojnie wyrywać laski tylko

1/ Musisz przypakować
2/ Często chodzić do fryzjera, być zadbany
3/ Jak już będziesz miał sylwetkę wydajesz porządny hajs na dobre ubrania. Najlepiej na miarę
4/ Kup sobie buty na obcasie 3-4 cm. Są takie z
  • Odpowiedz