Wpis z mikrobloga

@r4mzi: A może Duet w Plush ABO u Miśka Cię zainteresuje? Możesz przenieść dowolną liczbę numerów :) W największym pakiecie za 25 zł otrzymasz:

1. w ofercie na czas nieokreślony - 10 GB (Twój pakiet rośnie wraz ze stażem), rozmowy (również na numery stacjonarne), SMS-y, MMS-y bez limitu oraz Pakiet Social Free (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp).
2. w ofercie na czas określony (24 miesiące) - 15 GB,
@Specjalista_Plus: Witajcie, bardziej interesowałoby mnie łącznie na 4 numery przykładowo ok 400min do wszystkich sieci, stacjonarne itd, nielimitowane sms i 10Gb internetu. Z tym, że pakiety są łącznie na 4 numery i jeden numer może wykorzystać prawie cały pakiet internetu drugi minut, trzeci i czwarty po troszkę z wszystkiego. Nie wiem czy dobrze opisałem najbardziej interesujące mnie rozwiązanie. Numery na jedną firmę - NIP. Jesteście w stanie podołać?
@r4mzi: Na ten moment przedstawiliśmy Ci najkorzystniejsze rozwiązanie ;) Zwróć uwagę, że na każdy z numerów zostanie Ci przyznany rabat 5 zł, dzięki czemu koszt 4 abonamentów to tylko 80 zł. I oczywiście, tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, masz możliwość zawarcia umów na firmę.