Wpis z mikrobloga

Consigliere #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr 148

Imię: Consigliere

Wiek: 27

Miejscowość: Wrocław / cała Polska


Kim jestem

Jestem marzycielem i trochę indywidualistą. Wydaje mi się, że bardzo często moje decyzje zapadają głęboko w sercu a nie w głowie ale potrafię też chłodno kalkulować i od kilku lat prowadzę swoją firmę, którą założyłem jeszcze na studiach. Lubię doświadczać życia i czegoś nowego.


Dlaczego consigliere ? Bardzo często moi znajomi i rodzina przed podjęciem najważniejszych życiowych decyzji przychodzą do mnie po poradę i konsultację. Doradzam też w życiu zawodowym ale w trochę innych tematach :)


Kiedyś usłyszałem taką maksymę “life is either an incredible adventure or nothing at all” i podpisałbym się pod tym obiema rękami.


Wygląd

Dawno się nie mierzyłem ale mam 186 wzrostu i ważę 85 kg. Włosy dziś rano były jeszcze czarne ale przez klientów i ustawodawcę można osiwieć w mgnieniu oka :-)

Sport jest wpisany w moje DNA. Aktualnie biegam, jeżdżę rowerem i ćwiczę na domowej siłowni.


Ubieram się adekwatnie do sytuacji ale najlepiej jednak czuję się w stylu business casual. Ponoć to nie wstyd przyprowadzić mnie do rodzinnego domu, przedstawić przyjaciółkom czy pójść ze mną na kawę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


Zainteresowania

Bardzo lubię poszerzać swoje horyzonty oraz chłonąć nową wiedzę. Szkoda tylko, że nie potrafię „poszerzać” czasu :-)


Znam się trochę na motoryzacji i lubię uwalić się w smarze i oleju, choć ostatnio podłapałem temat detallingu i w lecie spędzam długie godziny nakładając polimery na lakier mojej karocy ;-)


Uwielbiam chodzić po górach, obserwować przyrodę i odkrywać interesujące miejsca oraz związane z nimi historyczne ciekawostki.


Mam też zamiłowanie do rzeczy ponadczasowych – muzyki, filmów czy samochodów.


Odpoczywam raczej aktywnie ale nie ukrywam, że lubię też po prostu posiedzieć w domu, w moim azylu.


Podróże też nie są mi obce i mam na swojej liście wiele miejsc, które chcę odwiedzić. Portugalia, USA i Rosja znajdują się na czele tej listy. Rosją jestem dość mocno zafascynowany i chciałbym zwiedzić rejony od Bajkału dalej na wschód a USA może zostawi(my)ę sobie na podróż poślubną ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czytam trochę przed snem i moja prywatna biblioteczka przyrasta średnio o 1-2 książki miesięcznie.


Mam też jeszcze inne zainteresowania ale o tym może pogadamy jak napiszesz bo wg mnie związek bardziej polega na poznawaniu i uczeniu się drugiej osoby niż otrzymaniu wszystkiego na tacy ? :D


Czego oczekuję?

Najbardziej odpowiadają mi dbające o siebie Mirabelki :) Nie toleruję zbytnio nadwagi ale też nie lubię kościotrupów.


Nie jestem typem imprezowicza (choć bawić się potrafię) i szukam raczej kogoś spokojnego, z kim mogę aktywnie spędzić czas czy to na rowerze, na domówce u znajomych czy też z kim będę mógł wyskoczyć na kolację do ciekawej restauracji by później spędzić długie godziny w łóżku (uważam że na randki chodzi się nawet po 5 czy 10 latach związku i to niekoniecznie do kina).


Mirabelka powinna umieć zaskakiwać w różnych sytuacjach ;) O związek trzeba dbać a rutyna jest najgorszym przeciwnikiem.


Musisz być jednocześnie rozsądna i odpowiedzialna w sytuacjach które tego wymają a czasami niewinna i dziewczęca. Po prostu musisz być sobą.


Wróciłem jakiś czas temu na rynek wtórny i zdecydowanie szukam kogoś nastawionego na poważniejsze związki. Daleko mi do ludzi żyjących w piwnicy i potrafię sobie znaleźć kogoś ale uważam też, że szczęściu trzeba pomóc i być może na mirko znajdę tą dla której warto będzie….


Zastanawiam się egoiści dlaczego nie ma działu „Co oferuję” ? :D

Napiszę tylko, że lubię jak kobieta czuje się przy mnie bezpieczna (niezależnie jakiego obszaru życia ono dotyczy) i ma świadomość pełnego wsparcia z mojej strony, na dobre i na złe.


Jeśli mieszkasz w innym mieście i myślisz, że warto mnie poznać, to też możesz napisać… zezwalam :-) (w zasadzie wszędzie można dziś szybko dojechać a może nawet się przeprowadzić :) )


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Nie chcę zdradzać moich tajnych planów na takie dni… ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dla mnie liczą się dni spędzone razem, w szczęściu. Niezależnie czy jednego dnia zbudzę Cię rano informując, że jedziemy na drugi koniec Polski tylko po to aby obejrzeć zachód słońca nad morzem i wracamy nocą a ja zerkam co chwilę na Ciebie, jak spisz szczęśliwa na miejscu pasażera. Czy też wyjdziemy sobie na „zwykły” spacer do parku albo zabierzesz mnie na zakupy do galerii, których tak nie lubię robić (po przemyśleniu wycofuję się z galerii – lepiej jednak będzie jak poczekam w aucie na parkingu i uwierz mi, że Ty i ja będziemy wtedy szczęśliwsi…) ( ͡~ ͜ʖ ͡°).


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

Alkohol - okazjonalnie.

Papierosy i narkotyki - nie.

Ślub – raczej tak ale nie śpieszy mi się nigdzie.

Dzieci – dwójka będzie ok ale na takie rzeczy, to przychodzi odpowiedni czas.


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym zgłoszeniem i chcesz się skontaktować z autorem, to wyślij maila na adres akcjamirekszukazony@gmail.com, a przekażemy Ci kontakt do autora (w wiadomości podaj numer tego zgłoszenia)

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz @LeVentLeCri

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #wroclaw
Pobierz
źródło: comment_YTtrj6iyLtTrAVkQRgtRpX4LeBGlEXnf.jpg
  • 4