Wpis z mikrobloga

Czy istnieje tutaj bardziej żenująca postać niż @Andreth? xD Dziewczyna wrzuca te swoje bohaterskie relacje z ruchu oporu przeciwko reżimowi PiSu, po czym dostaje piany za każdym razem gdy jest orana w komentarzach przez ludzi mających jeszcze jakiś rozum. Cała jej aktywność na portalu ze śmiesznymi obrazkami to wycie o tym jak jest ciemiężona przez Kaczyńskiego przeplatane ze skrupulatnym poszukiwaniem faszystów. Nawet takim przeciwnikom PiSowców jak ja robi się niedobrze gdy widzę takich śmiesznych ludzi którzy tylko napędzają poparcie Kaczyńskiemu. Wyobrażam ją sobie jako osobę która cały dzień udostępnia wszystkie posty Soku z Czyraka, a nad łóżkiem ma plakat z Kaczyńskim w którego codziennie rzuca lotkami. Gdyby nagle spłonął jej dom i zostałaby uratowana przez zwolennika PiS to darłaby japę że to on podpalił mieszkanie a wszystko to wina PiSu. Ale to jest rak, to jest jakiś dramat a jeszcze jacyś ludzie ją tutaj plusują.
#oswiadczenie #polityka #4konserwy #bekazpodludzi #bekazlewactwa #heheszki
  • 18
Przez nią i kilku innych kolesi z neuropa, ja jako osoba o poglądach konserwatywno liberalnych, mam czasami ochotę popierać PiS i Narodów(a socjalizmu nie trawie).

przez takich jak ty mam ochotę bronić ONRu który jest bardziej radykalnym PiSem.


@Nocny-Tajemnik: Ty wiesz co właśnie napisałeś xd? Faktycznie mocne masz te poglądy skoro twierdzisz, że przez kogoś w internecie jesteś skłonny popierać kogoś kto przeczy twoim deklarowanym wartościom.
Takie to właśnie poglądy konserwatytwno
Chodzi mi o to, że przez waszą nie udolną krytykę, czegoś co jednak trzeba krytykować, przyczyniacie się do propagowania czegoś z czym walczycie.Jak coś krytykuje cie to proszę róbcie to z głową, a nie robicie ku*we z logiki!


@Nocny-Tajemnik: Sam ją robisz twierdząc, że niby masz określone poglądy, ale możesz je olać bo ktoś coś w internecie napisał, jaki związek mają niby wpisy w internecie z twoimi poglądami, od kiedy wszystko
, ja jako osoba o poglądach konserwatywno liberalnych, mam czasami ochotę popierać PiS i Narodów(a socjalizmu nie trawie).

przez takich jak ty mam ochotę bronić ONRu który jest bardziej radykalnym PiSem.

teraz robię za PiSowca i radykała?

@Nocny-Tajemnik: Ciekawe czemu? Żegnam.
@Nocny-Tajemnik:

Dziwicie się że pisowi rośnie


To oznacza tylko tyle że tacy ludzie to debile, nie wiem jak można popierać jedną skrajność tylko dlatego że nie lubi się innej. Swoimi wpisami/poglądami w tym wątku wpisujesz się w ten trend. "Na złość mamie odmrożę sobie uszy". Super xDDDDDDDDDD