Wpis z mikrobloga

@Kempes: Akurat kolega był na Marszu. Banda próbowała zablokować legalny marsz, więc policja usunęła ich z trasy. To tych blokujących należy potępiać, że atakowali
  • Odpowiedz
@Andreth: Byłem na marszu, cały czas spokojnie i miło. Dopiero po pojawieniu się Obywateli RP nagle pojawiła się policja i musiała ich pilnować. Co to za bydło że tylko się zjawili a zaraz za nimi policjanci w kaskach?
  • Odpowiedz
Byłem na marszu, cały czas spokojnie i miło. Dopiero po pojawieniu się Obywateli RP nagle pojawiła się policja i musiała ich pilnować.


@fredperry: A kiedy ci się "pojawili Obywatele RP"?

Co to za bydło że tylko się zjawili a zaraz za nimi policjanci w kaskach?


Naukowcy, pisarze, dziennikarze, przedsiębiorcy, studenci, emerytowane bibliotekarki. Wrogowie ludu, jednym słowem.
  • Odpowiedz
może w odruchu katolickiego miłosierdzia tylko Cię wychłostamy


Dobrze że tylko tyle! Zawsze mogła czekać mnie śmierć/wygnanie za granicę do upadających krajów takich jak Francja czy Niemcy, ściganie i obrażanie mojej rodziny/prześwietlanie biografii mojej rodziny do 10 pokolenia wstecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Slucham_psa_jak_gra_:
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: Jasne, że tak. Ja na przykład wypijałem im wódkę, żeby im brakło, brałem pieniądze, żeby nie mieli, jadłem mięso, żeby do ruskich nie wywieźli, a jak system "upadł" to założyłem duży biznes, żeby nas Ruskie ekonomicznie nie wykończyli.
Tyle pracy, zero wdzięczności.
  • Odpowiedz
@Slucham_psa_jak_gra_: Moim zdaniem nasz obecny patriotyczny Prezydent powinien dać Ci jakiś medal, a PiS czyli partia najbardziej patriotyczna z patriotycznych powinna przyznać Ci rentę kombatancką. Łezka mi się w oku zakręciła gdy czytałem o Twoich zmaganiach. Takich patriotów nam potrzeba! ()
  • Odpowiedz