Wpis z mikrobloga

@LudwikXIV: I tu jest początek problemu. Kiedy ty nazywasz Polaków- tu cytat "podludzie" Chyba, że nie uważasz ludzi o odmiennych poglądach za Polaków. Ale ten problem ma wielu ludzi, którzy popierają prawice w Polsce. "Wam" wolno
...a przynajmniej tak wam się wydaje.
@Pils tak uważam osobników dewastujących mienie innych osób za podludzi i plebs. Dotyczy to stadionowego bydła o faszystowskich poglądach, które pojawiało się na marszach niepodległości. Dla równowagi - podobnie oceniam hołotę, która zakłócała Kaczyńskiemu możliwość odwiedzenia grobu brata.

Nie wiem o jakich "wam" pisałeś albowiem jak już wskazałem nie popieram żadnej partii uważanej w Polsce za prawicową, a nie jestem na tyle ograniczony aby wyznawać lewicowe poglądy.
@LudwikXIV: Piszę "was" ponieważ należysz do ludzi którzy dzielą innych na swoich i resztę- czyli plebs, hołotę, podludzi. I dlatego, że przyklaskujesz takim słowom wypowiadanym na tym forum(sprawdź komentarze wyżej). I to tylko za to, że mają inne zdanie niż wy. Napisałem, do czego to prowadzi i dlaczego ja się na takie coś nie zgadzam- tym bardziej, że każdy z "was" ma twarz pełną frazesów o jedności, patriotyzmie itp.
I ma
@LudwikXIV: Aby powiązać moje odpowiedzi na twoje komentarze nie potrzeba zagłebiać się odmęty logiki... Wystarczy znać historię i to tylko Europy na poziomie szkoły podstawowej. Wystarczy zrozumieć, że te same metody którymi się dzisiaj posługujecie, były pierwszymi krokami do budowy obozow gdzie zamordowano miliony Polaków. Ale jak już wyżej stwierdziłem, i dotyczy to nie tylko ciebie, ale dużej grupy ludzi którym przyklaskujesz, szkoda kasy, która została zmarnowana... Oj, przyjąłem za logicze,