Wpis z mikrobloga

@torpedowiec: życzę Mirku wysokich napiwków, chyba Wam te płatności online #!$%@?ły trochę te ekstra fundusze? Sam zawsze zostawiałem 2-3 zł, ale odkąd płacę online, to nawet nie mam jak, bo zazwyczaj nie noszę w portfelu pieniędzy oprócz miedziaków.
  • Odpowiedz
  • 16
@Pete1 zdarzył mi się dziś typ, który zapłacił karta i pomimo tego dał mi specjalnie 4zl, bo powiedział że sam jeździł kiedyś. pogadał ze mną, posmielismy się i odjechałem. sympatycznie.
  • Odpowiedz
@torpedowiec: ostatnio tak w knajpie zrobiłem, kartą + zostawiłem napiwek, ale jednak zazwyczaj tych pieniędzy nie mam.

Właśnie zjadłem pizzę, przywiózł sympatyczny starszy Pan. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Spadam na mecz.
  • Odpowiedz
@Ojjojo: No jeszcze mu #!$%@? za to, że dostaje #!$%@? wynagrodzenie i "nie zasługuje" na napiwki. Ale wy macie #!$%@? w tych łbach, że HEJ!

To czy ktoś zasługuje na napiwek to tylko i wyłącznie kwestia klienta, bo jak mi się #!$%@? spodoba to i sprzedawcy w kiosku zostawię napiwek. Debile.
  • Odpowiedz
@Arveit A dlaczego w takim razie w restauracjach zostawiasz napiwki? Tam kelnerzy też tylko wykonują swoją pracę, za którą dostają wynagrodzenie :-) Czym to się różni?
  • Odpowiedz
A ja dzisiaj zamówiłem pizzę online i płaciłem kartą. Nie dość, ze zszedłem z 4 piętra, wyszedłem przed blok i tylko jak zobaczyłem gościa w samochodzie to pierwszy podbiłem. Dałem mu jeszcze 7 zł. Tyle ile miałem drobniaków. Nie ze przejmuje się jego wypłata czy coś, bo gość młody może jeszcze wszystko robić w życiu. Zawsze daje. Jak tak mi się utarło.
  • Odpowiedz
@Trollunio: Typowy Pan polak przedstawia swoje poglądy a ilość plusów tylko świadczy o ilości ludzi z kijami w dupie,ktoś chce to daje nie chce to nie daje a dla chłopaka pracującego za gownostawke złotóweczkę ekstra to uśmiech i chęć do pracy,nawet nie dyskutuj :-)
  • Odpowiedz