Wpis z mikrobloga

@lavinka: Mówię nie o facecie z monitoringu, tylko o właścicielu Hotelu z którego pobrano monitoring. Pomagał rodzinie potem urwał kontakt, i twierdził że ma za wiele do stracenia.
  • Odpowiedz
@selawi: Była nawet wizja lokalna z zegarkiem w ręku. Obie strony musiałyby biec, żeby Adam zdążył być na monitoringu na górze po zajściu. Brakuje monitoringów z okolicy mostu, w ogóle było mnóstwo monitoringów, które w dziwnych okolicznościach zaginęły i od tego momentu zaczęło się wrabianie niebieskiego fałszywymi zeznaniami policjantów. Coś tam śmierdzi niezależnie od tego, czy Adam laskę wepchnął do rzeki, czy sama radośnie wbiegła, czy też było zupełnie inaczej.
  • Odpowiedz
@lavinka Ja słyszałam taką plotę, że za wszystkim stoi jej chlopak, ktory jest byłym agentem CBA a ona po prostu za wiele wiedziała i chciała z nim zerwać, więc musiał się jej pozbyć. Adam Z jest zastraszany przez nich, jak i cała reszta. XDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: Na pewno warto zauważyć, że nie sprawdzono samochodów kolegów pana chłopaka pod kątem śladów biologicznych ani nie sprawdzono, czy któryś nie wypożyczył auta. Alibi miał żenująco słabe, ale też w zastraszanie niebieskiego mało wierzę. Choć po akcji z udupieniem (nieudanym) pracownika Rutkowskiego nie mam stuprocentowej pewności.
  • Odpowiedz
@lavinka: Dlaczego prokurator kazała zniszczyć wszystkie rzeczy jakie miała przy sobie jakby była pewna ze sprawa jest przesądzona Archiwa X po latach wracaja do spraw przy obecnej technice wystarczyło przebadac włókna odzieży i było by wiadomo jaki czas leżały w wodzie Buty
  • Odpowiedz
@Doomnewsuit: Tak dyrektor hotelu o 3 w nocy poszedł zgwałcic Tylman nad rzeką, na pewno! Dyrektor hotelu pewnie chciał pomóc Tylmanowi, ale potem wszyscy zaczeli go nękać: Rutkowski, policja, Tylman, dziennikarze, gapie zaczeli chodzić mu pod hotelem pokazywać hotel w dziennikach, dodatkowo pewnie PR INN Polska zadzwonił i mu poradził, żeby trzymał się od sprawy jak najdalej, żeby nei narażać marki na szwank, on sam już miał dość nękania i
  • Odpowiedz
@selawi: No więc właśnie. Ewidentne celowe ukrywanie prawdy. Komuś Ewa musiała zaszkodzić, ale obawiam się, że w mediach nie było o nim słowa. Rutek był blisko poruszając temat dziwnego światła pod mostem. Ktoś się wystraszył i go upupili na tyle, że zamknął gębę.
  • Odpowiedz