Wpis z mikrobloga

@chanoja: xD kwintesencja.

Ja koledze ostatnio zegarek zamówiłem, taka a'la hybrydę gshocka ze smartwychem... jego pierwszy zakup, już dwa razy pytał po 5 dniach o paczkę i kiedy dojdzie xD to są biedne umysły. Dałem mu linka w którym umieściłem kilka stron do śledzenia... minęło z kolejnych 5 dni, abten pyta kiedy dojdzie, bo *mu się tam status zmienił, że paczka wyleciala* xD

Pierwszy i ostatni raz mu coś zamawiam, odpowiedziałem
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I U CHINOLA BĘDZIE MOŻNA KUPOWAĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD CHINOL ICH WYKIWA I DOSTANĄ ZŁY KOD PRZESYŁKI
Nie, Wojowniku Okrągłego Tagu, to nie z tagami jest tutaj kłopot, tylko z debilami, którzy zamiast użyć odrobiny mózgu i całej wiedzy googla, są tak leniwi, iż myślą, że wystarczy zapytać na wykopie i im się to poda. I nie krzycz na mnie, jak się nie podoba, to idź na "itemyzchin" i tam się brąślajcie po psiapsiorkach walcząc ze źle tagującymi.


@Uzytkownikportaluwypokpeel: Temat poruszany wielokrotnie, szukaj w google, zamykam
@chanoja: mnóstwo tagów się w dokładnie ten sam sposób zepsuło. A władze portalu mają to zupełnie w dupie. Jeżeli chciałbyś obserwować i dodawać treści związane z jakąś wąską specjalizacją to w porządku, ale gdybyś chciał być na bieżąco z jakimś bardziej aktualnym tematem, to musiałbyś się przekopywać przez tonę szamba, która zalewa popularne tagi.