Wpis z mikrobloga

Duda podpisuj ustawy!
Jeżeli prezydent Andrzej Duda zablokuje wprowadzenie skutecznej reformy sądownictwa to nie tylko na niego nie zagłosuję, ale uważam, że powinien być postawiony przed trybunałem stanu! Będzie wtedy dla mnie zdrajcą!
PiS próbuje rozbić te sędziowskie kliki, które robią sobie żarty z Polski i Polaków i uczestniczą w okradaniu i degeneracji kraju i narodu.
Przechodzi ludzkie pojęcie to o czym się słyszy na temat wymiaru sprawiedliwości(!). To w większości banda i mafia, a nie wymiar sprawiedliwości. Mafia, która blokuje zrobienie z Polski normalnego kraju! W dużej mierze przez nich Polaku masz tak jak masz, a nie tak jak jest na Zachodzie czy Skandynawii.
Albo jaką postawę przedstawia KRS- zablokujemy wam asesorów "za karę". To jest k...a sprawiedliwość czy gra polityczna?!
W tym środowisku trzeba wszystko niemal wyciąć, zaorać, potem jeszcze raz zaorać i wprowadzić ludzi uczciwych i niepowiązanych i kontrolować ich tak jak w Niemczech się kontroluje, w Szwecji i wszędzie, a w Polsce wymiar sprawiedliwości jest samopas puszczony, złożony z synków, wnuków, kolesiów tej postkomunistycznej kilki przywiezionej na ruskich czołgach do Polski, w dużej mierze nie-polskiego pochodzenia także.
Czego więc Duda broni? Jakim naciskom ulega, założę się, że są jakieś grupy, może go szantażują, ale zdecydował się być prezydentem i wszelkie uleganie naciskom jest zdradą Polski i Polaków.
Zobaczymy czy jest tchórzem czy patriotą działającym dla dobra Polaków czy broni sędziowskiej mafii i układów.
W tej całej sytuacji winny jest też PiS, że takiego prezydenta wystawił co ulega uciskom i ma chyba zachwiane pouczcie sprawiedliwości.

#pis #duda #kaczynski #polska #polityka #prawo #nauka #ciekawostki
Pobierz
źródło: comment_ipJwc5FWz8ilvf39U9c0TfhTeFHc8lbs.jpg
  • 9
@johanlaidoner: Cumplu weź daj kontakt gdzie płacą te parę groszy za wpis, bo bym sobie dorobił. Tak oczywiste idiotyzmy przechodzą to jak nagle zmienie poglądy o 180 stopni też nie powinno wzbudzać zastrzeżeń.

Jeżeli za darmo to piszesz to nawet mi ciebie nie żal, weź najpierw poszukaj gdzie sponsorują trolli i dopiero pisz. Szkoda hajsu, parę groszy zawsze się przyda. Przy okazji od razu byś poratował kontaktem.
@johanlaidoner: też jestem zdania że wymiar sprawiedliwości wymaga oczyszczenia i restartu, ale Pis miał 2 lata żeby przygotować porządne ustawy a nie jakieś buble przepychane nocnymi głosowaniami, jak przegłosują kolejny bubel prawny to niech wetuje, a nazywanie go z tego powodu zdrajcą jest mentalnym upośledzeniem