Wpis z mikrobloga

@horizontal_vertical: wszystko jest w jego wypowiedzi dla tvn, zacytowanej. Jedzie (leci )tam jako reprezentant rodziny ,teoretycznie powinien więc przedstawiać stanowisko obrony zmarłej i interesów jej najbliższych. Tymczasem ów pan, udając zdenerwowanego,stwierdza w tym samym zdaniu, że MŻ przeszła załamanie nerwowe i jedyne, co go irytuje, to dlaczego...?!
W połowie maja ,gdy wszyscy czekali,że może sekcja,może badanie krwi wykaże ,co tej kobiecie podano...a pan przedstawiciel bez refleksji stwierdza to,z czym rodzina walczy
  • Odpowiedz
@Nuotare: Ja nie mam informacji, czy mówimy o tych samych osobach....ale wysłany przedstawiciel rodziny,czyli MS ,powiedział dla mediów to,co wstawiłam, a Rutak na początku maja twierdził, że "chłopaki go unikają" i chowają się, pamiętam jego słowa.Apelował o spotkanie, ale wtedy mówił o sprawie zupełnie co innego niż później...
  • Odpowiedz
"Ich zachowanie uważam za niezrozumiałe. Przecież komu bardziej powinno zależeć na dotarciu do prawdy niż Markusowi, chłopakowi Magdy. Facet zna ją od paru miesięcy, powinien się w tej sytuacji otworzyć - mówi Rutkowski. - Kolejnym ważnym świadkiem jest Maciej S. To w końcu on poleciał na prośbę Markusa do Egiptu. Rozmawiał na miejscu ze świadkami, z rezydentem Na pewno ma wiele ważnych informacji i przemyśleń. Nie wiem, dlaczego nie chce się nimi
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: opcję są dwie:

1) taka byla strategia kwadrata - najpierw otwarcie mówić o gwałcie, winie Egipcjan i konieczności 'otwarcia' się Markusa i spółki, by zrobić pozory rzetelnego śledztwa które miało rzekomo obejmować pojawiające sie w internecie wątki - by potem po rzekomym śledztwie 'wyjawić', że te wątki były fałszywe i tak naprawdę nic się nie stalo; miałoby to na celu wywołać pozory szczerego podejścia, prawdziwego śledztwa i prawdziwych wniosków -
  • Odpowiedz
@kknnoo: a może po prostu nie chcieli współpracować z kwadratem bo ten człowiek kompromituje siebie non stop? I przy okazji sprawy za które się zabiera. Nie uważam ze jak ktoś nie chce współpracować z Rutkowskim to znaczy automatycznie ze ma coś na sumieniu. Raczej wynika to z jego reputacji, którą z resztą kolejny raz potwierdził wzorcowo w sprawie MŻ.
  • Odpowiedz
@horizontal_vertical: rzecz nie w tym by wnioskować cokolwiek na podstawie tego że markus & co nie chceli współpracować z kwadratem, a w tym, DLACZEGO kwadrat wykonał taki piwot z otwartej gadki o winie EG, gwałcie i podejrzeniach wobec markusa - do 'samoboj, chorob psych, brak udział osob trzecich' i obrony markusa & co. Osobiście nie sądzę by przyczyną mogłabyć postawa markusa, jakakolwiek. Kwadrat postawił swój wizerunek na szali. Musialo więc chodzić
  • Odpowiedz
@kknnoo: wiem rozumiem. Warto tutaj wziąć pod uwagę ten aspekt, że Rutkowski o winie EG itd. zaczął mówić zanim zdążył cokolwiek zrobić w tej sprawie. Nie można tez mówić że postawił wizerunek na szali skoro gość nie ma żadnego wizerunku. Serio wydaje mi się ze większość rozumnych osób wie że to hochsztapler i jedynie zdesperowani bliscy są skłonni korzystać z jego usług zwłaszcza jeśli świadczy je za darmo. Moim zdaniem #!$%@?ął
  • Odpowiedz
@horizontal_vertical: może, ale nie zapominajmy że ten hochsztapler to NAJBARDZIEJ POPULARNY DETEKTYW W POLSCE którego promują NAJWIĘKSZE STACJE TELEWIZYJNE W KRAJU oraz który dodatkowo był zaangażowany w wyjaśnianie co najmniej 5 zagadkowych śmierci młodych Polek (Wieczorek, Tylman, Maliszewska, Kaczorowska, Żuk) - pewnie było ich więcej. Przy żadnej z tych spraw nie posunął się tak daleko jak w sprawie Magdy - dla której, moim zdaniem, w pewnym stopniu poświęcił swój wizerunek, jeśli
  • Odpowiedz