Wpis z mikrobloga

@horizontal_vertical: wszystko jest w jego wypowiedzi dla tvn, zacytowanej. Jedzie (leci )tam jako reprezentant rodziny ,teoretycznie powinien więc przedstawiać stanowisko obrony zmarłej i interesów jej najbliższych. Tymczasem ów pan, udając zdenerwowanego,stwierdza w tym samym zdaniu, że MŻ przeszła załamanie nerwowe i jedyne, co go irytuje, to dlaczego...?!
W połowie maja ,gdy wszyscy czekali,że może sekcja,może badanie krwi wykaże ,co tej kobiecie podano...a pan przedstawiciel bez refleksji stwierdza to,z czym rodzina walczy
@Nuotare: Ja nie mam informacji, czy mówimy o tych samych osobach....ale wysłany przedstawiciel rodziny,czyli MS ,powiedział dla mediów to,co wstawiłam, a Rutak na początku maja twierdził, że "chłopaki go unikają" i chowają się, pamiętam jego słowa.Apelował o spotkanie, ale wtedy mówił o sprawie zupełnie co innego niż później...
"Ich zachowanie uważam za niezrozumiałe. Przecież komu bardziej powinno zależeć na dotarciu do prawdy niż Markusowi, chłopakowi Magdy. Facet zna ją od paru miesięcy, powinien się w tej sytuacji otworzyć - mówi Rutkowski. - Kolejnym ważnym świadkiem jest Maciej S. To w końcu on poleciał na prośbę Markusa do Egiptu. Rozmawiał na miejscu ze świadkami, z rezydentem Na pewno ma wiele ważnych informacji i przemyśleń. Nie wiem, dlaczego nie chce się nimi
@stopmanipulacji1111: opcję są dwie:

1) taka byla strategia kwadrata - najpierw otwarcie mówić o gwałcie, winie Egipcjan i konieczności 'otwarcia' się Markusa i spółki, by zrobić pozory rzetelnego śledztwa które miało rzekomo obejmować pojawiające sie w internecie wątki - by potem po rzekomym śledztwie 'wyjawić', że te wątki były fałszywe i tak naprawdę nic się nie stalo; miałoby to na celu wywołać pozory szczerego podejścia, prawdziwego śledztwa i prawdziwych wniosków -
@kknnoo: a może po prostu nie chcieli współpracować z kwadratem bo ten człowiek kompromituje siebie non stop? I przy okazji sprawy za które się zabiera. Nie uważam ze jak ktoś nie chce współpracować z Rutkowskim to znaczy automatycznie ze ma coś na sumieniu. Raczej wynika to z jego reputacji, którą z resztą kolejny raz potwierdził wzorcowo w sprawie MŻ.
@horizontal_vertical: rzecz nie w tym by wnioskować cokolwiek na podstawie tego że markus & co nie chceli współpracować z kwadratem, a w tym, DLACZEGO kwadrat wykonał taki piwot z otwartej gadki o winie EG, gwałcie i podejrzeniach wobec markusa - do 'samoboj, chorob psych, brak udział osob trzecich' i obrony markusa & co. Osobiście nie sądzę by przyczyną mogłabyć postawa markusa, jakakolwiek. Kwadrat postawił swój wizerunek na szali. Musialo więc chodzić
@kknnoo: wiem rozumiem. Warto tutaj wziąć pod uwagę ten aspekt, że Rutkowski o winie EG itd. zaczął mówić zanim zdążył cokolwiek zrobić w tej sprawie. Nie można tez mówić że postawił wizerunek na szali skoro gość nie ma żadnego wizerunku. Serio wydaje mi się ze większość rozumnych osób wie że to hochsztapler i jedynie zdesperowani bliscy są skłonni korzystać z jego usług zwłaszcza jeśli świadczy je za darmo. Moim zdaniem #!$%@?ął
@horizontal_vertical: może, ale nie zapominajmy że ten hochsztapler to NAJBARDZIEJ POPULARNY DETEKTYW W POLSCE którego promują NAJWIĘKSZE STACJE TELEWIZYJNE W KRAJU oraz który dodatkowo był zaangażowany w wyjaśnianie co najmniej 5 zagadkowych śmierci młodych Polek (Wieczorek, Tylman, Maliszewska, Kaczorowska, Żuk) - pewnie było ich więcej. Przy żadnej z tych spraw nie posunął się tak daleko jak w sprawie Magdy - dla której, moim zdaniem, w pewnym stopniu poświęcił swój wizerunek, jeśli