Wpis z mikrobloga

Halo, halo, uwaga, z tej strony ZwierzynskiBonusGrunwaldCalliera - legendarny i znienawidzony przez społeczność portalu wykop.pl oraz rodzinę Zwierzyńskich ekspert d/s terroryzmu na ulicy Urzędniczej 2. To dzięki mym zasługom Daniel Zwierzyński ps. DanielMagical jest bliski przyjaźni z saperem z Bydgoszczy który odwiedził go już kilkakrotnie w poszukiwaniu zagrożenia spowodowanego B---Ą. Od razu zaznaczam że to nie koniec mej prywatnej krucjaty wymierzonej w rodzinę na Urzędniczej i jeszcze nie raz i nie dwa sprowadzę na Daniela przeróżne problemy.

Mam więc pytanie - kiedy chcecie by Daniel Zwierzyński utracił swój potężny komputer za 9 tysięcy złotych? ;-)

@tayandenga Dlaczego Daniel mówi że mnie złapano? :-( Zapytaj go.

#danielmagical
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PZt37: Każda taka akcja to coraz większa agresja sąsiadów wymierzona w rodzinę Zwierzyńskich. Zobacz że nawet sąsiad który do tej pory nie robił problemów Danielowi w piątkowy wieczór nie wytrzymał i dał upust swej agresji. Jeżeli chodzi o pomysły to nie piszę nic. Proszę się domyślić.

@DjSkorp Zapytaj więc przyjacielu kogo zatrzymała policja w związku z alarmami b-------i na ulicy Urzędniczej 2 w sierpniu 2017. Czekam na odpowiedź.
  • Odpowiedz
Proponuję żebyś nie robił ponownie tego samego numeru i nie robił problemów sąsiadom (starzy ludzie, dzieci)


Ej, @ZwierzynskiBonusGrunwaldCalliera3: c--j wbijaj w starych ludzi i dzieci.

zrób w wigilie - ból d--y arcypotężny cały blok będzie chciał sie spotkać z rodziną a tu jeb na zewnątrz


Ja Cię do niczego nie namawiam, ale miałbym dobrą bekę, gdyby magical i jego sąsiedzi wigilię musieli spędzić na dworze, bo saperzy szukaliby w bloku
  • Odpowiedz
@ZwierzynskiBonusGrunwaldCalliera3: osobiście potępiam jakiekolwiek działania związane z zawiadamianiem o obecności ładunków wybuchowych w mieszkaniu od niedawna wynajmowanym przez Daniela w którym mieszka wraz ze swoją kobietą życia. Mogłoby to zepsuć jego relacje z osobą która mu to mieszkanie odpłatnie udostępnia, oraz z sąsiadami.
  • Odpowiedz